Galeria zdjęć
tu zawsze muszę się zatrzymać:)
CHORWACJA / Dalmacja / Brela
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2019-03-12 16:21
- Data wykonania
- czerwiec 2018
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Czasami po prostu dostaję głupawki ;)
To taki żarcik zwi±zany z tytułem fotografii, Jurasku :)
Piękny widok, Iwonko żeby zaraz sikać? :)
Ciekawe miejsce, rozumiem co to znaczy nie móc wyj¶ć z samochodu i sfotografować :) zdarza mi się to zbyt często :(
Powodem jest moja rado¶ć, bo wystarczy zjechać kilkana¶cie metrów niżej i pojawia się przy drodze drogowskaz z napisem MAKARSKA RIVIERA. Już wiem, że jestem tam, gdzie powinnam być!!:) Widok jest wyj±tkowo piękny, ale bardzo trudno oddać to na zdjęciu. Nie ma sposobu, by spokojnie, ale przede wszystkim bezpiecznie sobie pofotografować:(
No nie dziwię się. Z rado¶ci, że jest się w takim cudnym miejscu można się wręcz posikać ;)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
tu zawsze muszę się zatrzymać:)
CHORWACJA / Dalmacja / Brela
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2019-03-12 16:21
- Data wykonania
- czerwiec 2018
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Czasami po prostu dostaję głupawki ;)
To taki żarcik zwi±zany z tytułem fotografii, Jurasku :)
Piękny widok, Iwonko żeby zaraz sikać? :)
Ciekawe miejsce, rozumiem co to znaczy nie móc wyj¶ć z samochodu i sfotografować :) zdarza mi się to zbyt często :(
Powodem jest moja rado¶ć, bo wystarczy zjechać kilkana¶cie metrów niżej i pojawia się przy drodze drogowskaz z napisem MAKARSKA RIVIERA. Już wiem, że jestem tam, gdzie powinnam być!!:) Widok jest wyj±tkowo piękny, ale bardzo trudno oddać to na zdjęciu. Nie ma sposobu, by spokojnie, ale przede wszystkim bezpiecznie sobie pofotografować:(
No nie dziwię się. Z rado¶ci, że jest się w takim cudnym miejscu można się wręcz posikać ;)
Polecaj± to zdjęcie






























