Galeria zdjęć

Zabytki Swansea.

WALIA / Miasto i hrabstwo południowej Walii. / Swansea.

Zdjęcia: Swansea., Miasto i hrabstwo południowej Walii., Zabytki Swansea., WALIA
odsłon: 188 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-08-11 11:45
Data wykonania
lipiec 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje: Kościół św. Jana został pierwotnie zbudowany z drewna w 1789 r. Przez założyciela miasta Johna Morrisa. Został odbudowany kamieniem w 1857 r., Chociaż dwie wieże zostały dodane później. Czule nazywany „Kościołem w środku drogi”, St. John

Komentarze do zdjęcia

Kościół św. Jana został pierwotnie zbudowany z drewna w 1789 r. Przez założyciela miasta Johna Morrisa. Został odbudowany kamieniem w 1857 r., Chociaż dwie wieże zostały dodane później. Czule nazywany „Kościołem w środku drogi”, St. John's jest centralnym punktem centralnego Morriston od ponad 200 lat, obecnie służy jako ruchliwe rondo. Lokalna legenda sugeruje, że jeśli Kościół św. Jana dobiegnie końca na Placu Kościelnym (miejscu dzisiejszego ronda), to rzeka Tawe przestanie płynąć.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / woj. pomorskie / Gdynia - Babie Doły

MAROKO / Maroko / Maroko

CHORWACJA / Hvar / Sućuraj

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl