Galeria zdjęć

Zabytki Swansea.

WALIA / Miasto i hrabstwo południowej Walii. / Swansea.

Zdjęcia: Swansea., Miasto i hrabstwo południowej Walii., Zabytki Swansea., WALIA
odsłon: 160 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-08-11 11:51
Data wykonania
lipiec 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Kaplica Tabernakulum Morristona - Kaplica Przybytku (w języku walijskim Capel y Tabernacl ), znana również jako Kaplica Libana, jest kaplicą z listy I na Woodfield Street w Morriston, Swansea, Walia. Zaprojektowana przez architekta Johna Humphreya i

Komentarze do zdjęcia

Kaplica Tabernakulum Morristona - Kaplica Przybytku (w języku walijskim Capel y Tabernacl ), znana również jako Kaplica Libana, jest kaplicą z listy I na Woodfield Street w Morriston, Swansea, Walia.
Zaprojektowana przez architekta Johna Humphreya i zbudowana za 15 000 funtów w 1872 r. (Co odpowiada 1 milionowi funtów w 2016 r.), Kaplica może pomieścić 3000 osób i została nazwana „nonkonformistyczną katedrą Walii”. Projekt został skopiowany wiele razy w innym miejscu w Walii. Ambona jest głównym punktem, a poniżej jest Sedd Fawr (duże miejsce) dla diakonów. Napis w języku walijskim nad organami brzmi Addolwch yr Arglwydd mewn Prydferthwch Sancteiddrwydd (Czcijcie Pana w pięknie świętości).Jest używany do ćwiczeń i występów przez dwa lokalne chóry: Tabernacle Morriston Choiri Morriston Ladies Choir. Podczas prac konserwatorskich w 2012 r. Pracownicy odzyskali sześciopensówkę umieszczoną pod oryginalnym szczytem - niezwykłą cechą kościoła nonkonformistycznego - w 1872 r. Przez córkę budowniczego, przemysłowca Daniela Edwardsa.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Brandenburgia / Bad Muskau, Nowy Zamek

POLSKA / pomorskie / Gdynia

POLSKA / Wielkopolska / Poznań, Sołacz

POLSKA / Wielkopolska / Poznań, Sołacz

MAROKO / Góry Atlas w Maroko / Pod drodze przez Atlas

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl