Galeria zdjęć

Niekompatybilny

ROSJA / Kamczatka, Grzbiet Wschodni / Wulkan Płoskij Tołbaczik

Zdjęcia: Wulkan Płoskij Tołbaczik, Kamczatka, Grzbiet Wschodni, Niekompatybilny, ROSJA
odsłon: 202 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-08-22 16:57
Data wykonania
lipiec 2007

Opis zdjęcia
Płaskij Tołbaczik (3085 m ) to bardzo aktywny wulkan tarczowy. Po jego ostatniej erupcji z listopada 2012 roku powstały tu nowe stożki i rozległe szczeliny, a widoczny na zdjęciu czarny popiół wulkaniczny pokryty został świeżą lawą.

Komentarze do zdjęcia

Dzięki Menhir. Niestety, spieszę donieść, kwiatek zginął śmiercią tragiczną. A tak już zupełnie na marginesie, coś pusto się zrobiło na tym, jak to elegancko określił colmar, "zacnym' portalu. Tak się zastanawiam, co za kataklizm tak drastycznie wpłynął na zmniejszenie pogłowia Globtroterów? Brak sponsora książkowego, sezon ogórkowy, czy bardziej jest to efekt fantastycznego zaangażowania naszego moderatoro-admina?

Fajne: tytuł, pomysł i wykonanie.

O Latający Potworze Spaghetti, mój prosty umysł nie jest zdolny do aż tak błyskotliwych analogii, raczej miałem na myśli bezpośrednią niekompatybilność wizualną. Jednak skoro już taka sugestia padła, to coś może w tym być ((-:

Z tym ... zacnym portalem? :-)))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAROKO / Marrakech-Tensift-El Haouz / Souiria Lakdima

BUłGARIA / okolice Warny / półwysep Kaliakra

POLSKA / Lubelszczyzna / Jabłeczna

LIBAN / Bejrut / .

MAROKO / Marrakech-Tensift-El Haouz / Souiria Lakdima

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl