Galeria zdjęć

Niekompatybilny

ROSJA / Kamczatka, Grzbiet Wschodni / Wulkan Płoskij Tołbaczik

Zdjęcia: Wulkan Płoskij Tołbaczik, Kamczatka, Grzbiet Wschodni, Niekompatybilny, ROSJA
odsłon: 963 | poleca: 17 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-08-22 16:57
Data wykonania
lipiec 2007

Opis zdjęcia
Płaskij Tołbaczik (3085 m ) to bardzo aktywny wulkan tarczowy. Po jego ostatniej erupcji z listopada 2012 roku powstały tu nowe stożki i rozległe szczeliny, a widoczny na zdjęciu czarny popiół wulkaniczny pokryty został świeżą lawą.

Komentarze do zdjęcia

Ja tylko w kwestii tej, że nie jesteśmy do końca opuszczeni na tym forum :-D

Widocznie są bardziej w tym biegli niż w ... podróżach i postprodukcji ;-)
A Ty Aniu powinnaś być z siebie dumna ... najwyraźniej należysz do grona VIP-ów :-)))

Cóż, zakulisowa działalność uprzejmych donosicieli działa sprawniej od moderacji, a w informacje niekoniecznie podróżne jest obfita...

Jaka opieszałość moderacji? Ja się doczekałam natychmiastowego powitania moderacji na prv jak tylko się ponownie tu zainstalowałam :-) Jak sądzę na skutek odpowiednich donosicieli informacji :-D Tak więc nie ma co narzekać :-) Ale może tak jak teraz jest lepiej. Pozdrowienia :-)

Są, też i dobre strony tej opieszałości. Gdyby na forum, na przykład, działała sprawna moderacja, to nigdy bym się nie dowiedział, że może istnieć popyt na maść do pogrubiania d.... ((-:

Może późno, ale jak to mówią ... Paweł, to się łączy - brak sponsora i brak zaangażowania "wadzy" chociażby w aktualizację "tablicy przodowników pracy" ;-)
Sezon ogórkowy? - cóż, sezon NFZ w pełni. "Lasty" również po taniości, bo to po wakacjach ;-)

Fajny, od razu mi się oczy zaśmiały do tego kwiatka. :)

Dzięki Menhir. Niestety, spieszę donieść, kwiatek zginął śmiercią tragiczną. A tak już zupełnie na marginesie, coś pusto się zrobiło na tym, jak to elegancko określił colmar, "zacnym' portalu. Tak się zastanawiam, co za kataklizm tak drastycznie wpłynął na zmniejszenie pogłowia Globtroterów? Brak sponsora książkowego, sezon ogórkowy, czy bardziej jest to efekt fantastycznego zaangażowania naszego moderatoro-admina?

Fajne: tytuł, pomysł i wykonanie.

O Latający Potworze Spaghetti, mój prosty umysł nie jest zdolny do aż tak błyskotliwych analogii, raczej miałem na myśli bezpośrednią niekompatybilność wizualną. Jednak skoro już taka sugestia padła, to coś może w tym być ((-:Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CHORWACJA / Riviera Makarska / Igrane

CZECHY / kraj hradecki / Jičin

FRANCJA / Grand Est / okolice Thionville

FRANCJA / Alzacja / Haguenau

FRANCJA / Alzacja / Haguenau

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl