Galeria zdjęć
w górach...
RUMUNIA / Fagaras / Fagaras
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.12 | SW:3.79 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-03-31 22:41
- Data wykonania
- sierpień 2004
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Super widoczek.....
Ładne miejsce .
jak z bajki!
Każdy kto tam był wie, że Transylwania nie pozwala o sobie zapomnieć.
Ja wróciłam 3 tygodnie temu z bardzo krótkiego pobytu tam i wiem,
że NA PEWNO znowu pojadę, ale na znacznie dłużej!
Każdy kto tam był wie, że Transylwania nie pozwala o sobie zapomnieć.
Ja wróciłam 3 tygodnie temu z bardzo krótkiego pobytu tam i wiem,
że NA PEWNO znowu pojadę, ale na znacznie dłużej!
Co za swiatło!
i mnie to zdjecie bardzo zacheca:)
zgadzam sie z poprzednikiem - nigdy nie bylam, ale Twoje zdjecia sprawiaja, ze ma sie ochote spakowac plecak :) pozdrawiam cieplo
pięknie w tej Rumunii
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
w górach...
RUMUNIA / Fagaras / Fagaras
- Autor
- "> ( SO:4.12 | SW:3.79 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-03-31 22:41
- Data wykonania
- sierpień 2004
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Super widoczek.....
Ładne miejsce .
jak z bajki!
Każdy kto tam był wie, że Transylwania nie pozwala o sobie zapomnieć.
Ja wróciłam 3 tygodnie temu z bardzo krótkiego pobytu tam i wiem,
że NA PEWNO znowu pojadę, ale na znacznie dłużej!
Każdy kto tam był wie, że Transylwania nie pozwala o sobie zapomnieć.
Ja wróciłam 3 tygodnie temu z bardzo krótkiego pobytu tam i wiem,
że NA PEWNO znowu pojadę, ale na znacznie dłużej!
Co za swiatło!
i mnie to zdjecie bardzo zacheca:)
zgadzam sie z poprzednikiem - nigdy nie bylam, ale Twoje zdjecia sprawiaja, ze ma sie ochote spakowac plecak :) pozdrawiam cieplo
pięknie w tej Rumunii
Polecaj± to zdjęcie






























