Galeria zdjęć
Dno zatoki
SAHARA ZACHODNIA / Ad-Dachla-Wadi az-Zahab / Cintra
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2020-07-15 10:09
- Data wykonania
- luty 2020
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bo to zimowy krajobraz :)
W dzień jest równie pięknie,zdjęcia nie oddaj± całej przestrzeni.Podróżujemy od lat szanuj±c obyczaje i odmienn± kulturowo¶ć..Na niekoniecznie życzliwych jeste¶my w jakim¶ stopniu przygotowani,a reszta,cóż..„Inszallah”
¦wietne w tym ¶wietle, gdyby nie opis można pomy¶leć, że to zimowy krajobraz...
Tiaaa, na pewno, pewno, pewno. Mówi±c Shrekiem. Ech :-(
Pewnie tedy zydzi uciekli z Egiptu.
Ładnie prezentuje się w tym ¶wietle, ale w dzień chyba wygl±da trochę smutno? Nigdy nie czuli¶cie się zagrożeni nocuj±c w miejscach, gdzie "diabeł mówi dobranoc", ale jednak jacy¶ - niekoniecznie życzliwi - ludzie mog± się znaleĽć?
Jedno z moich ulubionych miejsc:)
Z Marsa widac taki sam gwiazdozbor jaki z Polski.
Atmosfera z Kosmosu :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Dno zatoki
SAHARA ZACHODNIA / Ad-Dachla-Wadi az-Zahab / Cintra
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2020-07-15 10:09
- Data wykonania
- luty 2020
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bo to zimowy krajobraz :)
W dzień jest równie pięknie,zdjęcia nie oddaj± całej przestrzeni.Podróżujemy od lat szanuj±c obyczaje i odmienn± kulturowo¶ć..Na niekoniecznie życzliwych jeste¶my w jakim¶ stopniu przygotowani,a reszta,cóż..„Inszallah”
¦wietne w tym ¶wietle, gdyby nie opis można pomy¶leć, że to zimowy krajobraz...
Tiaaa, na pewno, pewno, pewno. Mówi±c Shrekiem. Ech :-(
Pewnie tedy zydzi uciekli z Egiptu.
Ładnie prezentuje się w tym ¶wietle, ale w dzień chyba wygl±da trochę smutno? Nigdy nie czuli¶cie się zagrożeni nocuj±c w miejscach, gdzie "diabeł mówi dobranoc", ale jednak jacy¶ - niekoniecznie życzliwi - ludzie mog± się znaleĽć?
Jedno z moich ulubionych miejsc:)
Z Marsa widac taki sam gwiazdozbor jaki z Polski.
Atmosfera z Kosmosu :-)
Polecaj± to zdjęcie





























