Galeria zdjęć

Łobodzew Górny - kościół Najświętszego Serca Jezusa.

POLSKA / woj.podkarpackie. / pow.bieszczadzki.

Zdjęcia: pow.bieszczadzki., woj.podkarpackie., Łobodzew Górny -  kościół Najświętszego Serca Jezusa., POLSKA
odsłon: 66 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-09-20 16:26
Data wykonania
wrzesień 2021

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Drewniany kościół Najświętszego Serca Jezusa zbudowany w roku 1887 był później przebudowywany, a ostateczny wygląd zyskał po poważnym remoncie w latach 1999 - 2003. Jest niezbyt okazałą jednonawową, oszalowaną światynią z dwukalenicowym dachem. wypos

Komentarze do zdjęcia

Drewniany kościół Najświętszego Serca Jezusa zbudowany w roku 1887 był później przebudowywany, a ostateczny wygląd zyskał po poważnym remoncie w latach 1999 - 2003. Jest niezbyt okazałą jednonawową, oszalowaną światynią z dwukalenicowym dachem. wyposażenie kościoła jest współczesne. Obok stoi również drewniana, konstrukcji słupowej i oszalowana dzwonnica, której wyglad jest bardzo zsynchronizowany z kościółkiem. Ostatrni remont kościoła dotyczył również jej.(http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/14776,lobozew-gorny-drewniany-kosciol-(1887).html)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Bory Tucholskie / Dolina Brdy

SłOWACJA / Wielka Fatra / Wielka Fatra

SłOWACJA / Wielka Fatra / Wielka Fatra

SłOWACJA / Wielka Fatra / Wielka Fatra

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl