Galeria zdjęć
Ruda
POLSKA / Mazowsze / Grabnik
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.52 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-10-05 19:44
- Data wykonania
- sierpień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No wiem, kiepsko to wyszlo-wiesz...glupio mi.. Wycofuje sie ok.. Niech sobie Kisiel sam radzi. Masz racje.
Tashi: Dopiero teraz do mnie to dotarło, że Kisiel to Twoja córka (?). Wydaje się, że od razu to powinna¶ to wyja¶nić i nie byłoby niepotrzebnych komentarzy... Nigdy tu dzieci nie było, st±d i moje zaskoczenie, zwłaszcza kiedy i całkiem doro¶li umieszczaj± zdjęcia swoich zwierz±t domowych. Przykro mi, ze względu na Twoj± córkę, że pojawiły się tu niewła¶ciwe komentarze, ale my¶lę, że w dużej mierze sama jeste¶ im winna...
Nie no.... luz.... kazdy przeciez takie kiedys robil. Najpierw domowe, a potem dzikie :)))) Mozna by zalozyc forum for Kids. Bylby spokoj- przynajmniej dla Ciebie. Albo dla nieudacznikow i profi. A ten dzieciak jest tu bo sie chce czegos nauczyc najwyrazniej.
Tashi: Rzeczywi¶cie nie zwróciłem uwagi, że Kisiel ma 11 lat, ale my¶lę, że to raczej żart. Generalnie uważam, że to nie jest forum do przedstawiania fotografii swoich domowych zwierz±tek... :-((
A Kisiel ma 11 lat. Uwazam ze zdjecie jest ekstra. Wiadomo ze mozna sie zawsze przyczepic. Ale na 2 na pewno nie zasluguje!!!!
Ciekawi mnie jaki temat przerabiacie tutaj. Bo myslalam ze to portret jest psa ktory pije wode :)))))). A nie jakies sprawy towarzystwa przyjaciol zwierzat.:)
Ciekawe podejscie - nie bardzo rozumiem. Czyli ze nie moze byc zwierze i nie moze pic wody. czy jak? :)))
Po prostu - zdjęcie nie najgorsze, ale po prostu: "NIE NA TEMAT"!!!
a ta 2 to za co?? moze mi pani powie :-))))
Typowo "Globtroterskie" zdjięcie.... :-(((. A tyle innych stron jest - np "Towarzystwa Przyjaciół Zwierz±t".... :-(((
Chyba był bardzo spragniony
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ruda
POLSKA / Mazowsze / Grabnik
- Autor
- "> ( SO:3.52 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-10-05 19:44
- Data wykonania
- sierpień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No wiem, kiepsko to wyszlo-wiesz...glupio mi.. Wycofuje sie ok.. Niech sobie Kisiel sam radzi. Masz racje.
Tashi: Dopiero teraz do mnie to dotarło, że Kisiel to Twoja córka (?). Wydaje się, że od razu to powinna¶ to wyja¶nić i nie byłoby niepotrzebnych komentarzy... Nigdy tu dzieci nie było, st±d i moje zaskoczenie, zwłaszcza kiedy i całkiem doro¶li umieszczaj± zdjęcia swoich zwierz±t domowych. Przykro mi, ze względu na Twoj± córkę, że pojawiły się tu niewła¶ciwe komentarze, ale my¶lę, że w dużej mierze sama jeste¶ im winna...
Nie no.... luz.... kazdy przeciez takie kiedys robil. Najpierw domowe, a potem dzikie :)))) Mozna by zalozyc forum for Kids. Bylby spokoj- przynajmniej dla Ciebie. Albo dla nieudacznikow i profi. A ten dzieciak jest tu bo sie chce czegos nauczyc najwyrazniej.
Tashi: Rzeczywi¶cie nie zwróciłem uwagi, że Kisiel ma 11 lat, ale my¶lę, że to raczej żart. Generalnie uważam, że to nie jest forum do przedstawiania fotografii swoich domowych zwierz±tek... :-((
A Kisiel ma 11 lat. Uwazam ze zdjecie jest ekstra. Wiadomo ze mozna sie zawsze przyczepic. Ale na 2 na pewno nie zasluguje!!!!
Ciekawi mnie jaki temat przerabiacie tutaj. Bo myslalam ze to portret jest psa ktory pije wode :)))))). A nie jakies sprawy towarzystwa przyjaciol zwierzat.:)
Ciekawe podejscie - nie bardzo rozumiem. Czyli ze nie moze byc zwierze i nie moze pic wody. czy jak? :)))
Po prostu - zdjęcie nie najgorsze, ale po prostu: "NIE NA TEMAT"!!!
a ta 2 to za co?? moze mi pani powie :-))))
Typowo "Globtroterskie" zdjięcie.... :-(((. A tyle innych stron jest - np "Towarzystwa Przyjaciół Zwierz±t".... :-(((
Chyba był bardzo spragniony
Polecaj± to zdjęcie


























