Galeria zdjęć
:)
WłOCHY / RZYM / FONTANNA DI TREVI
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:2.42 | SW:0 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-10-15 11:36
- Data wykonania
- luty 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
że też ludzie nie maj± trochę samokrytycyzmu !!!!!!!!!!
nieĽle się u¶miałem z tej fantastycznej sesji z "modelk±" :)
Sorki !!! Miało być ODCIˇGNˇĆ !!!
A ja jestem zazdrosna :((( Muszę co¶ dodać aby was chłopaki doci±gn±ć :((( No bo jeżeli ,tutaj tak dyskutujecie i oceniacie ? :( Ech ... :(((((
Ja wiem :) Fotografowi ze strachu i stresu ręce zaczęły się trz±¶ć :) Ladna modelka w ciekawym miejscu ... i teraz co będzie jak nie uci±gne motywu ...:):):):) W takich sytuacjach zawsze zaczynam żałować, że nie targam ze sob± obiektywu :)
patrz±c na to zdjęcie to można by powiedzieć taki u¶miech przez łzy :)))))
Bez statywiku niestety takiego zdjęcia nie uci±gniesz :( chyba, że z lamp±. To nawet do rodzinnego albumu ¶rednio sie nadaje niestety
U¶miech za u¶miech,płakać nie będę,choć ręcę i nogi opadaj±...kopara tez ;)))
beakal polubiła t± pani± i się usmiecha do niej na każdym zdjęciu :)) czy tak bea??
Nie wiem o co ci chodzi Beakal, ale zdjęcie zdecydowanie do najnowszego konkursu... :-)))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
:)
WłOCHY / RZYM / FONTANNA DI TREVI
- Autor
- "> ( SO:2.42 | SW:0 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-10-15 11:36
- Data wykonania
- luty 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
że też ludzie nie maj± trochę samokrytycyzmu !!!!!!!!!!
nieĽle się u¶miałem z tej fantastycznej sesji z "modelk±" :)
Sorki !!! Miało być ODCIˇGNˇĆ !!!
A ja jestem zazdrosna :((( Muszę co¶ dodać aby was chłopaki doci±gn±ć :((( No bo jeżeli ,tutaj tak dyskutujecie i oceniacie ? :( Ech ... :(((((
Ja wiem :) Fotografowi ze strachu i stresu ręce zaczęły się trz±¶ć :) Ladna modelka w ciekawym miejscu ... i teraz co będzie jak nie uci±gne motywu ...:):):):) W takich sytuacjach zawsze zaczynam żałować, że nie targam ze sob± obiektywu :)
patrz±c na to zdjęcie to można by powiedzieć taki u¶miech przez łzy :)))))
Bez statywiku niestety takiego zdjęcia nie uci±gniesz :( chyba, że z lamp±. To nawet do rodzinnego albumu ¶rednio sie nadaje niestety
U¶miech za u¶miech,płakać nie będę,choć ręcę i nogi opadaj±...kopara tez ;)))
beakal polubiła t± pani± i się usmiecha do niej na każdym zdjęciu :)) czy tak bea??
Nie wiem o co ci chodzi Beakal, ale zdjęcie zdecydowanie do najnowszego konkursu... :-)))
Polecaj± to zdjęcie






























