Galeria zdjęć
Bornholmskie okienko
DANIA / brak / Bornholm
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.97 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-10-17 21:22
- Data wykonania
- wrzesień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
jak zwykle radek się popisałe¶ hahaha
..klimatycznie..
¶wieczki przygotowane na zimowy czas....na Bornholmie bardzo smutno jest wtedy i to taki zwyczaj wyspiarzy aby palić dużo ¶wiec w całym domu
...przy ¶wiecach..
W swoim oknie miałem 3 ¶wieczki (zapachowe), bo w ¶rodę 14.10 ¶nieg połamał drzewa i pr±d poszedł "w koła". Naprawili po 2,5 doby. Wieczory przy ¶wiecacach s± fajne ;) A tych lampek z fot. pewnie nie zapalaj±, trudno by było w domu oddychać..
a co to za znicze w tym oknie kto¶ się powiesił ?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Bornholmskie okienko
DANIA / brak / Bornholm
- Autor
- "> ( SO:3.97 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-10-17 21:22
- Data wykonania
- wrzesień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
jak zwykle radek się popisałe¶ hahaha
..klimatycznie..
¶wieczki przygotowane na zimowy czas....na Bornholmie bardzo smutno jest wtedy i to taki zwyczaj wyspiarzy aby palić dużo ¶wiec w całym domu
...przy ¶wiecach..
W swoim oknie miałem 3 ¶wieczki (zapachowe), bo w ¶rodę 14.10 ¶nieg połamał drzewa i pr±d poszedł "w koła". Naprawili po 2,5 doby. Wieczory przy ¶wiecacach s± fajne ;) A tych lampek z fot. pewnie nie zapalaj±, trudno by było w domu oddychać..
a co to za znicze w tym oknie kto¶ się powiesił ?
Polecaj± to zdjęcie






























