Galeria zdjęć

emski foci

USA / New Mexico / Bosque de Apache

Zdjęcia: Bosque de Apache, New Mexico, emski foci, USA
odsłon: 1570 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2009-12-24 16:36
Data wykonania
grudzień 2009

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

tak, te dwa zdjęcia zrobione z okien autobusu, bo wzięłam wycieczkę, wiedząc, że samochodem po lewej stronie w 1 dzień sama tej trasy nie pokonam,nie z lenistwa jak sugerujesz, a zrobiłam je jak zwykle dlatego,że było pięknie , nie myśląc o doskonałości technicznej i zamieściłam je świadomie,żeby inni zobaczyli piękno tej drogi wzdłuż oceanu.nadepnęłam na odcisk i teraz obrywam.

Piszesz bardo, że jesteś na początku drogi. Ja jestem w środku tej drogi, więc pozwól, że cię troszkę skrytykuję. Nie podobają ci się zdjęcia "poprawiaczy" na których występują nienaturalne kolory. Mnie też się nie podobają, ale spójrz na swoje dwa zdjęcia Great Ocean Road. Ja też byłem w Australii i nie widziałem nigdzie takiego fioletowego nieba i morza, czy to naturalne? Poza tym krytykujesz kogoś, kto godzinami stoi na mrozie, żeby nam pokazać przyrodę jakiej nie zobaczy 99% z nas, a tobie nawet nie chce się wyjść z autobusu i pstrykasz swoje zdjęcia przez szybę podczas jazdy w ciepłym autobusie, zupełnie nie zważając na to, że kolory są nienaturalne, że zdjęcia są poplamione odbiciami różnych przedmiotów znajdujących się w autobusie. Trochę więcej pokory bardo. Napisałaś jeszcze, że " chcę wierzyć,że to portal dla przeciętnych podróżników". Być może jesteś i chcesz być przeciętna, ale ja uważam, że prawdziwy podróżnik nie powinien być "przeciętny" i ten portal powinien służyć uczeniu się od innych i rozwijaniu siebie.

Bardo ,masz rację !! Dla podróżników bez dwóch zdań :)) Ale poobserwuj troszkę,spróbuj przeglądnąć fotki które będą napływać,na 100% coś powinnaś zaobserwować :))

nie uważam swoich zdjęć za dobre, ale nie są też najgorsze, bo oglądam zdjęcia innych, wielu używa też"poprawiaczy" a w rzeczywistości takie kolory jak w przypadku niektórych zdjęć nie występują w naturze, pokazywanie takiego zdjęcia ociera się o lekkie oszustwo, to nie do ciebie emski, ale dlaczego , jak jesteście znawcami, nie zwrócicie na to uwagi.
Ja jestem na poczatku drogi i dopiero się uczę, porównując jak też poznając opinie innych, ale nie sądziłam,że tutaj jakaś rywalizacja ma miejsce, a jeśli tak, to uczestnicy powinni startować z tego samego poziomu. Dobrze, koniec , cały czas chcę wierzyć,że to portal dla przeciętnych podróżników realizujących swoje marzenia, a nie dla ścisłego grona tylko.

może pomoże? :)

Viajero myslisz że coś to pomoże ? :)))

Twój tekst bardo to pochwała bylejakości. Zaprzeczasz sama sobie. Piszesz, że zamieszczasz zdjęcia aby innych zachęcić do odwiedzenia ciekawych miejsc, a innym odmawiasz tego samego. Przecież gdyby emski zrobił te zdjęcia prostym aparatem "turystycznym", nie byłoby nic na nich widać i nie zachęciłby mnie żebym tam pojechał. Uważasz, że człowiek który się rozwija i to co robi stara się robić coraz lepiej jest gorszy od osób, które pstrykają bez opamiętania i narzucają innym swoje wypociny? Znam go i wiem, że zawodowcem w tej dziedzinie nie jest i robi zdjęcia dla siebie i po to aby pokazać te ciekawe miejsca innym i zachęcić ich do odwiedzenia tych miejsc. Czy swoje zdjęcia uważasz za tak dobre, że nie trzeba w nich nic zmieniać?

Biała kiełbasa ? To nie te św :)) Galarety nie było :( To mam wymienić co jest i ile jeszcze okowity ? :))) Nie mam siły już !!! :))

no to albo emska albo lufa bo cooos mi to nie idzie w parze? :-)) lepiej opowiadaj jak tam karp, bigosik , bial kielbaska, galaretka z nozek barszczyk z uszkami pierogi zasmazane z grzybami no i ile sloiczkow odkrecilas ? :-((

Taaaak ,amator emska :)))) Z taką lufą ?? I kto tu da wiarę ? :))) Emska miej troszkę krytyki ,ty amatorko !!!!! :))))))))))))

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CZECHY / Morawy / Brno

WłOCHY / Lazio / Rzym

POLSKA / małopolska / dolina karpia

POLSKA / małopolska / dolina karpia

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl