Galeria zdjęć

Ostrów Tumski

POLSKA / Dolny Śląsk / Wrocław

Zdjęcia: Wrocław, Dolny Śląsk, Ostrów Tumski, POLSKA
odsłon: 627 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: 4.71 | ocen: 7 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2010-01-16 22:31
Data wykonania
styczeń 2010

Opis zdjęcia
Śladami Spida
Foto-informacje:Katedra

Komentarze do zdjęcia

Faktycznie podobne

Zgadza się ;)

No to na pewno mieszkasz w sedesie...ups!! w sedesowcu!!!

Hehe, w takim razie ze mną jesteś prawie sąsiadem ;)
Jesteś już prawie w domu, ale przypominasz sobie, że lodówka pusta. Wychodzisz więc z bramy w stronę najbliższego skrzyżowania, skręcasz w prawo mijając po lewej bardzo ładną (szczególnie po rozbudowie) szkołę i tak do następnego skrzyżowania. Zgłodniałeś trochę więc chcesz wpaść na pizze na rogu, ale niestety - nie o tej porze! Nic to - przecież ORLEN blisko. Obkupiwszy się w odpowiednie artykuły spożywcze kontemplujesz z płyty stacji dzieło architektury, awangardę przełomu lat 60 i 70 ;) , spowitą delikatnym blaskiem Księżyca (i mniej delikatnym oczojebnych neonów pasażu grunwaldzkiego). Gdzie mieszkam? ;)

Twoje okolice,przynajmniej w rejonie Komandorskiej dobrze znam-piękne czasy studiów na AE.Akademiki Ślężak,Przegubowiec,ehh łezka w oku się kręci...

ja do rynku mam trochę dalej bo z Kamiennej i na szczęście nie mam po drodze tak znanego posterunku policji.>>>>>>>>>>>

BINGO!!Numer bramy??

Na Grunwaldzkiej

Spid,my nie jesteśmy przypadkiem sąsiadami-ja mieszkam niedaleko.Zagadka dla Ciebie.Z miejsca gdzie jest zrobiona fota idę wstecz,skręcam w lewo i przechodzę przez przez most,idę prosto,mijam skrzyżowanie ze światłami,zmieniam stronę ulicy,przed następnym skrzyżowaniem ze światłami skręcam w prawo,idę prosto,po lewej mijam posterunek Policji i wchodzę do drugiej bramy przed skrzyżowniem przed ul.Reja.Gdzie mieszkam???

fajne ujęcie - gratulacje>>>>>>>>>>Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SRI LANKA / Ella / Ella

SENEGAL / Casamance / Na zachód od Zuiginhor

SENEGAL / Północny Zachód / Parc national des oiseaux du Djoudj

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl