Galeria zdjęć
spoko, nie pali się
BRAZYLIA / amazonia / okolice Manaus
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.56 | SW:4.15 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2007-01-23 19:09
- Data wykonania
- paĽdziernik 2005
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
..dziwne..stworzenie..
Kole¶ z tak± werw± może ¶miało zasiadać w naszym sejmie:)
mógłbym zostać leniwcem w następnym życiu :)
jaki fajny!!!
wyraz gębuszki ma przesłodki, do Ciebie tak się chichrał ? ;-)))
leniwców nie dotycz± ani prawa grawitacji, ani opór powietrza im niestraszny :)
Wygl±da jakby leciał... Superman czy jaka inna cholera?... ;-)))
Fantastyczne ujęcie :o)
Bezbłędne ujecie, tylko pogratulować.
¦wietne !!! Najfajniejsza "zwierzęca" fotka jak± do tej pory widziałem. Jak dla mnie 5.0 :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
spoko, nie pali się
BRAZYLIA / amazonia / okolice Manaus
- Autor
- "> ( SO:3.56 | SW:4.15 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2007-01-23 19:09
- Data wykonania
- paĽdziernik 2005
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
..dziwne..stworzenie..
Kole¶ z tak± werw± może ¶miało zasiadać w naszym sejmie:)
mógłbym zostać leniwcem w następnym życiu :)
jaki fajny!!!
wyraz gębuszki ma przesłodki, do Ciebie tak się chichrał ? ;-)))
leniwców nie dotycz± ani prawa grawitacji, ani opór powietrza im niestraszny :)
Wygl±da jakby leciał... Superman czy jaka inna cholera?... ;-)))
Fantastyczne ujęcie :o)
Bezbłędne ujecie, tylko pogratulować.
¦wietne !!! Najfajniejsza "zwierzęca" fotka jak± do tej pory widziałem. Jak dla mnie 5.0 :-)
Polecaj± to zdjęcie






























