Galeria zdjęć
fiesta
BOLIWIA / La Paz / przedmieścia La Paz
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2010-02-13 13:51
- Data wykonania
- listopad 2009
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Boliwia
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
świetna fotka; zazdroszczę widoków :)
podgladalem :-)) jak przy straganie w srodku La PAz taka "tancerka" zalatwiala mokra sprawe , jest to naprawde skomplikowane ale ilosc i szerokosc kiecek pozwala sie ukryc sprytnie :-))
Podglądałeś czy .....? :))))
no tak falbanki a do tego wiem ze one nakladaja na codzien po kilka tych sukienek na siebie zeby cieplej bylo nawet latem dlatego tak grubo wygladaja chociaz nie sa wcale :-))
A widziałaś ile dzisiaj już myślałam ? :)))
Ale dziś jest SOBOTA.
Ziutka już zapomniałam :(((
A co chciałaś powiedzieć?
Bo dla Ciebie specjalnie tylko jedna falbana,żebyś się nie wyróżniała !! :))) Emski no co z Tobą ? Aż tak źle że w falbanach się gubisz ? :))))) Chyba powinnam powiedzieć coś innego ? :)))))
no wlasnie mowie anticonceotion style :-))
Polecają to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
fiesta
BOLIWIA / La Paz / przedmieścia La Paz
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2010-02-13 13:51
- Data wykonania
- listopad 2009
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Boliwia
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
świetna fotka; zazdroszczę widoków :)
podgladalem :-)) jak przy straganie w srodku La PAz taka "tancerka" zalatwiala mokra sprawe , jest to naprawde skomplikowane ale ilosc i szerokosc kiecek pozwala sie ukryc sprytnie :-))
Podglądałeś czy .....? :))))
no tak falbanki a do tego wiem ze one nakladaja na codzien po kilka tych sukienek na siebie zeby cieplej bylo nawet latem dlatego tak grubo wygladaja chociaz nie sa wcale :-))
A widziałaś ile dzisiaj już myślałam ? :)))
Ale dziś jest SOBOTA.
Ziutka już zapomniałam :(((
A co chciałaś powiedzieć?
Bo dla Ciebie specjalnie tylko jedna falbana,żebyś się nie wyróżniała !! :))) Emski no co z Tobą ? Aż tak źle że w falbanach się gubisz ? :))))) Chyba powinnam powiedzieć coś innego ? :)))))
no wlasnie mowie anticonceotion style :-))
Polecają to zdjęcie






























