Galeria zdjęć
symfonia kolorów ....
GRECJA / Riwiera Olimpijska / brak
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.48 | SW:4.50 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2010-03-17 10:04
- Data wykonania
- czerwiec 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
dla mnie fajne i tyle:)pozdrawiam i zapraszam do mnie
kudik, masz rację, bez tego elementu w rogu byloby lepiej, ale i tak jest nieĽle:)
I moze dlatego tez czasami zdjecie, ktoremu poswiecisz troche czasu bedzie lepsze od pstryknietego spod pachy ??? :) A kadrowac mozna i powinno sie juz podczas robienia zdjecia - a czasem mozna to poprawic. A ponizej to tyko moje zdanie, z ktorym mozna sie nie zgadzac wiec nie wiem do czego pijesz...
może to grzech ¶miertelny, ale s± osoby które wrzucaj± zdjęcia surowe - bez kadrowania, podkręcania kolorów
Marianno - trochę cierpliwo¶ci i każdym aparatem ze ¶redniej półki zrobisz takie zdjęcie
To fakt, ale osobi¶cie przy kadrowaniu usun±łbym kawalek niebieskiej lodki ? w gornym rogu :)
dzięki ....
muszę przyznac, ze poza walorami estetycznymi, Twoje zdjęcia wyróżniaj± sie bardzo dobr±, żyw± kolorystyk± i jako¶ci±! Twój sprzęt się sprawdza:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
symfonia kolorów ....
GRECJA / Riwiera Olimpijska / brak
- Autor
- "> ( SO:4.48 | SW:4.50 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2010-03-17 10:04
- Data wykonania
- czerwiec 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
dla mnie fajne i tyle:)pozdrawiam i zapraszam do mnie
kudik, masz rację, bez tego elementu w rogu byloby lepiej, ale i tak jest nieĽle:)
I moze dlatego tez czasami zdjecie, ktoremu poswiecisz troche czasu bedzie lepsze od pstryknietego spod pachy ??? :) A kadrowac mozna i powinno sie juz podczas robienia zdjecia - a czasem mozna to poprawic. A ponizej to tyko moje zdanie, z ktorym mozna sie nie zgadzac wiec nie wiem do czego pijesz...
może to grzech ¶miertelny, ale s± osoby które wrzucaj± zdjęcia surowe - bez kadrowania, podkręcania kolorów
Marianno - trochę cierpliwo¶ci i każdym aparatem ze ¶redniej półki zrobisz takie zdjęcie
To fakt, ale osobi¶cie przy kadrowaniu usun±łbym kawalek niebieskiej lodki ? w gornym rogu :)
dzięki ....
muszę przyznac, ze poza walorami estetycznymi, Twoje zdjęcia wyróżniaj± sie bardzo dobr±, żyw± kolorystyk± i jako¶ci±! Twój sprzęt się sprawdza:)
Polecaj± to zdjęcie






























