Forum dyskusyjne

Wynajem auta i Viva Wyndham Azteca

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

Gosia27 dołączył
21.05.2009

Gosia27 11:35 | 21.05.2009

Witajcie :)mam pytanie onośnie wynajmu samochodu w Meksyku,konkretnie Playa del Carmen tzn. jakie koszty i czy zwiedzać na własną rękę czy wycieczki jakąś większą grupą? I jeszcze jedno pytanie byl ktoś może w hotelu Viva Wyndham Azteca?Ciekawi mnie opinia na temat tego hotelu :)
Z góry dzięki za pomoc :)

mexicoentero dołączył
07.01.2009

mexicoentero 15:02 | 21.05.2009

W zaleznosci co chcesz zwiedzac. i jakim samochodem. Wynajem samochodu nie jest drogi a w Playa del Carmen bez problemu znajdziesz swietne oferty. Hotel jest ok. Usytuowany w strefie hotelowej Playacard, ma ladna plaze , duzo zieleni, jedzenie (z opini moich turystow) dobre. Niedaleko masz do centrum miasta. Moja rada- popros o pokoj na wyzszym pietrze, a to ze wzgledu na obecnosc badz co badz wilgotnosci w powietrzu i pokojach na samym dole.
Milego wypoczynku- pozdrawiam.
Ewa
www.mexicoentero.pl 
.

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:29 | 21.05.2009

ostatnio w Cancun na lotnisku znalazlem samochod za $ 14.00 na dzien unlimited milles koniec kwietnia hotele juz byly pustawe. W Playa hotel na plazy z walk inn krzyknal mi $ 180.00 za dobe to sie rozesmialem po niedlugich negocjacjach zeszli na $ 70.00. Naprawde teraz warto jechac i ceny i nie ma stonki a grype mozna latwiej w domu zlapac niz na Yucatanie. Tak ze bzdury o pandemium to mozna na polke wlozyc albo wylaczyc TV oni zawsze o czyms musza mowic. A co do pokoju na ostatnim pietrze :-)) nie polecam wiekszosc nowoczesnych paropietrowych hoteli ma AC na dachu czyli sen z otwartymi oczami :-)) Lepsze sa male hoteliki a juz najlepsze bez AC taniej i ciszej ale naprawade warto teraz jechac do Mexico. Sam planuje kolejny wypad gdzies na lipiec na Yucatan wlasnie ze pusto. Oblecialem teraz Dzibanche Kuchunlich Kalakmul ruiny cos pieknego jak mozna samemu sie wloczyc i przezyc to bez tlumow na glowie . E Viva Mexico :-))

Gosia27 dołączył
21.05.2009

Gosia27 06:35 | 23.05.2009

Dziękuję Wam za pomoc i pozdrawiam :)

usunięty/nieznany 12:51 | 24.05.2009

bylem w bliznaczym Viva Maya - Maya jest bardziej kameralny, ja bylem zadowolony - przespacerowalem sie do Azteci - sympatyczny, wiekszy i ma wiecej opcji i ale i ludzi wiecej ... generalnie dobrze usytuwany - 20min max piechotą do centurum

Gosia27 dołączył
21.05.2009

Gosia27 09:24 | 31.05.2009

Dziękuję Wam wszystkim :)A wybieram sie z moim chłopakiem w czerwcu do Meksyku i już doczekać się nie mogę............ :)

ewazz dołączył
15.07.2009

ewazz 13:50 | 15.07.2009

Hej! Wybieram sie z dwoma kolezankami do meksyku, nie mamy w zasadzie ustalonego planu jeszcze, ale bede tam od 17 lipca do polowy sierpnia.
Jesli ktos z Was ma jakies rady to oczywiscie jestem na nie otwarta :)
Bedziemy kombinowac zeby wypozyczyc samochod, znalazlam 50$ za tydzien + conajmniej drugie tyle ubezpieczenie (no bo bez niego ani rusz?)
Szukam info o festiwalach, swietach regionalnych, czy cos sie wogole odbywa w wakacje? Jak narazie znalazlam festiwale filmowe... moze i sie zamkniemy na film czy dwa w klimatyzowanej sali ale raczej chcialabym odwiedzic gory, wody i male miejscowosci...
Pozdrawiam!

doogee1980 dołączył
13.02.2010

doogee1980 09:53 | 13.02.2010

cześć
jeżeli chcesz to mogę polecić stronę www.tani-wynajem.pl 
to taki silnik wyszukiwania gdzie będziesz miała możliwość sprawdzenia zaraz ile kosztowałby Cię wynajem w playa del carmen albo w innych miejscach w meksyku

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl