Forum dyskusyjne


Zabiorę autem do Francji

kategoria podróże po świecie

kraj Francja

marynarz.86 dołączył
08.11.2009

marynarz.86 13:17 | 08.11.2009

W najbliższą środę tj. 11.11.2009 będę jechał autem z Wrocławia do Strasburga. Z chęcią zabiorę do 3 osób w zamian za udział w kosztach paliwa. Możliwe jest również podwiezienie do następujących miejscowości: Dresden, Chermnitz, Numberg, Heilbronn, Stuttgart, Mannheim, Baden-Baden, Karlsruhe lub też okolicznych miejscowości. Cena uzależniona jest od miejsca docelowego jednak orientacyjnie podam, że cena dojechania do samego Strasburga nie będzie przekraczać 30 euro. W razie zainteresowania proszę o kontakt: Dawid 693620755 lub marynarz.86@wp.pl.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl