Forum dyskusyjne

Muzyka meksykańska

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

digididumdu dołączył
08.12.2009

digididumdu 10:39 | 09.12.2009

Witam
Poszukuję muzyki z Meksyku. Interesuje mnie tradycyjna meksykańska muzyka. Może ktoś ma? Albo może ktoś powie gdzie szukać, jakieś nazwiska wykonawców?

usunięty/nieznany 18:35 | 11.12.2009

hej, tradycyjni grajkowie meksykańscy nazywają się Mariachi więc jak wyguglujesz sobie to to na bank znajdziesz wielu wykonawców. Ja sama zakupiłam fajną płytkę podczas pobytu tam i nazywają się koleżkowcy Mariachi Vargas De Tecalitlán i grają wszystkie tradycyjne kawałki :)

z rockowej meksykańskiej muzyczki polecam Zoé i Panda.

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:21 | 11.12.2009

geeee co za szczescie slyszec od ciebie miss P :-)) juz myslalem ze cie tam bushmeni zjedli a najgorzej bo zjedli bez jakiejs pikantnej :-)) przyprawy o zgrozo

usunięty/nieznany 22:01 | 11.12.2009

hahaha :) Bushmeni od teraz sami wegetarianie, nie slyszales ze zabronili im polowac juz dawno :)))) ale byles blisko... przez ostatnie kilka dni bujalismy sie troche off-road'owo po cederbergu i bylismy w kilku miejscowkach z bushmeńskimi malowidłami naskalnymi - robi to wszystko niesamowite wrażenie plus fakt że inne auto mija cię raz na pół dnia, najbliższy sklep za min. 100 km, zero zasięgu na telefonie, nic tylko natura i człowiek :))) a bez 4x4 sie nie da obejść, wszędzie kamienie, żwir, piach, przeprawy przez wodę itp... jak wróciliśmy dziś po południu to kurz miałam dosłownie wszędzie... aparat do czyszczenia się aby nadaje :) ze zwierząt widzielismy aby pawiany, łasice, przeróżnego rodzaju ptactwo, jaszczury, strusiaki no i znaleźliśmy na piachu ślady leoparda, bo ich w tych górach całkiem sporo ale ciężko wytropić, hehe, całe szczęście że nie doszło do spotkania z kociakiem bo akurat wtedy byliśmy piechotką w totalnej dziczy... ogólnie jest gites :))))) żyję i mam się dobrze :))) tylko w dziczy ciężko o internet :)))) buzia

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl