Forum dyskusyjne


Mont Blanc Wrzesień 2010

kategoria podróże po świecie

kraj Francja

peter84 dołączył
07.08.2009

peter84 00:04 | 25.06.2010

Cześć wybieram się przełomem sierpnia i września z mocniejszym akcentem na początek września na Mont Blanc. Jeśli jesteście chętni aby do mnie dołączyć serdecznie zapraszam. Wstępny mój plan zakłada najpierw jakiś trekking w ramach aklimatyzacji na 1 z niższych szczytów alpejskich: w Austrii np. Großglockner lub jakiś inny np. w Szwajcarii lub we Włoszech- to już jest kwestia wspólnego wyboru i dogadania się. Jeśli chodzi o zdobycie Mont Blanc proponuję wejście i zejście trasą z Les Houches niedaleko Chamonix a więc trasą francuską, przez lodowiec: de Bionnassay. Chciałbym też oprócz chodzenia po górach zwiedzić parę pięknych miejsc w krajach alpejskich dlatego myślę że super byłoby złożyć się na benzynę i aby ktoś z was wziął samochód i abyśmy wspólnie objechali Alpy dookoła przez kilka krajów.
Nie wiem jak wy ja mogę na taką wycieczkę poświęcić nawet 3 tygodnie, a 2 tygodnie to jest absolutne minimum aby opłacało się wyłożyć kasę.
Chciałbym wydać nie więcej niż do około 2500 zł, maksymalnie do 3000 zł
Chętnie posłucham waszych rad i propozycji. Mój e-mail: p.chwialek@onet.pl
Pozdrawiam Piotrek


broslon dołączył
27.06.2010

broslon 23:32 | 27.07.2010

Pomysł rewelka, ja z synem od 2 lat pomykamy po alpach - przepiękne są alpejskie miasteczka - my uwielbiamy ogólnie francuskie klimaty - A z samochodem to chyba bywa różnie - na pewno fajne są mocne i małe autka - bo można zjechać z normalnych dróg i bez wysiłku złamać się na zakręcie. Pozdrawiam broslon


Okrzyk dołączył
20.06.2012

Okrzyk 01:49 | 25.06.2012

Czy chciałbyś wejść w tym roku we wrześniu na Mont Blanc jeszcze raz? Poszukuję kogoś doświadczonego w temacie. madzialenqa[at]gmail.comStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl