Forum dyskusyjne

Paryż od A do Z

kategoria podróże po świecie

kraj Francja

sempek dołączył
03.07.2010

sempek 19:11 | 01.05.2011

Siema, planuje we wrześniu wypad do Paryża na ok. 6 dni. mam już napisany program wycieczki. 6 dni, przelot samolotem z Krakowa do Beauvais, zakwaterowanie w hotelu ** blisko centrum. chetni pisać, prześle program na maila i wszystko obgadamy

adam.francesco dołączył
02.04.2011

adam.francesco 16:23 | 02.05.2011

Widzę po lotnisku, że to będą tanie linie Ryanair...Nie wiem, czy korzystasz z usług jakiegoś biura, czy na własną rękę jedziesz...ale myślę, że lepiej jest udać się na lotnisko CDG, a nie Beauvais (daleko od Paryża i koszt dojazdu wyższy) tym bardziej, że z Krakowa lata EasyJet i LOT. O tym rejsowym wspominam, bo w środy w godz. 18-24 może Ci się udać kupić bilecik w promocji i wtedy cena jest niemal taka sama jak w EasyJet lub niewiele droższa i masz jedzonko i napoje za friko (mój bilet w LOT-cie był droższy tylko 40 zł jak kupowałem), do tego największe lotnisko...

sempek dołączył
03.07.2010

sempek 19:05 | 02.05.2011

dzięki za sugstię, za transfer z Beauvais do centrum trochę sobie liczą.
SZACUNEK

betov dołączył
11.04.2010

betov 15:15 | 20.02.2012

czy możesz uzyczyć ten program? jezeli tak czekam na sygnał, pozdrawiam

sempek dołączył
03.07.2010

sempek 19:12 | 20.02.2012

jasne, podaj maila na priva to prześle, ogolnie wycieczkę już zrealizowałem w październiku 2011. moge udzielić kilka rad

strus dołączył
04.12.2011

strus 17:34 | 22.02.2012

cześć
ja wybieram się do Paryża już teraz w marcu, co mógłbyś polecić mam 4 dni na zwiedzanie

sempek dołączył
03.07.2010

sempek 18:43 | 22.02.2012

Świetna sprawa - muzeum Techniki w Parku La Villette. Jest tam wielka szklana kula, a w środku kino 3D 180 stopni, Jedyne 10 €. POLECAM !!! Park znajduję się w 1 strefie, dojazd metrem, albo kolejką RER E, przystanek Pantin.
Poza tym pozycje obowiązkowe - Wieża Eiffla i pola Marsowe, Łuk triumfalny i pola Elizejskie, Luwr, Katedra Notre Dame, Katedra Sacre Coeur w pobliżu Placu Pigalle. Polecam też ogrody w Wersalu, są poza miastem dojazd kolejką RER B. Tylko przed 18 póki fontanny są włączone.

Pozdrawiam

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 22:36 | 22.02.2012

Są jeszcze trzy warte odwiedzenia cmentarze, jeśli ktoś jest zainteresowany.

Andy10 dołączył
03.12.2011

Andy10 09:36 | 25.02.2012

witam ,znalazlem kiedys przed laty w necie (nie znam autora ani zrodla) kompilacje najciekawszych miejsc w Paryzu , wiele z tych miesc zwiedzilem poczas moich 6 pobytow w tym wspanialym miescie jesli chcecie moge Wam poslac na priva ,przyda sie w planowaniu pobytu ,pozdrawiam Andrzej(Andy10)

strus dołączył
04.12.2011

strus 22:22 | 26.02.2012

jeśli możesz podzielić się ciekawymi informacjami to ja proszę mój e-mail:struspedz@o2.pl
po powrocie możemy zweryfikować informację

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl