Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Port Aventura Salou > HISZPANIA


karolinaz karolinaz Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie HISZPANIA / costa dorada / salou / Port Aventura SalouWariacja dla całej rodziny

We wrześniu zabraliśmy córkę do Hiszpanii do miejscowości Salou.Salou leży 100 km na południe od Barcelony. Mieszkaliśmy w hotelu Salou Park - w centrum miasta, nad samym morzem i 10 min miejskim autobusem od Port Aventura.
Port Aventura otwierają o 10:00. Kolejka do kas na 20 min stania. Po kupnie biletu 47 Euro dorosły od 11 roku życia należy jak najszybciej iść do największych atrakcji jak: dragon khan czy Shambala Hurakan condor - dwie pierwsze to kolejki górskie dla odważnych, trzecia to wieża, z której spada się z taką prędkością , że żołądek zostawić lepiej jest w plecaku. Jak nie pospieszymy się, by skorzystać z naszej wymarzonej atrakcji to potem będziemy stać nawet godzinę.
Park podzielony jest na 5 krain: meksyk, chiny polinezja dziki zachód i kraina dla najmłodszych. W każdej z krain oprócz karuzel są występy, na które warto pójść np. w polinezji odbywa się pokaz ptaków egzotycznych: papugi Ara, marabut, czaple, papugę arę jak poczeka się do końca pokazu można potrzymać na ramieniu, lub małe papużki na głowie. Pokaz wart obejrzenia. Na dzikim zachodzie można zobaczyć bardzo śmieszną inscenizację napadu na bank. Wszystko jest profesjonalnie pokazane nie ma lipy. Czas tam spędzany mija tak szybko, że po 10 godzinach bo park zamykany jest w tygodniu o 20:00 mówimy już??? a jeszcze tyle do zobaczenia. Warto poświęcić dwa dni na zabawę. Zabawa jest super i dla dużych i małych. My bawiliśmy się jak dzieci i na pewno tam wrócimy bo przecież jest jeszcze tyle do zobaczenia i wypróbowania.

Rewelacyjna zabawa dla całej rodziny

Zdjęcia

HISZPANIA / costa dorada / salou / Port Aventura Salou

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl