Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Podróże z buta > WIELKA BRYTANIA


Podróże z buta Podróże z buta Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie WIELKA BRYTANIA / - / Wielka Brytania / Dokładna mapa SWCPPrzedstawiamy kolejny projekt, który Globtroter.pl objął patronatem medialnym. "Podróże z buta" to projekt, który przekona niedowiarków, że marzenia są po to by je spełniać :-)

Podróże z buta - to projekt mający na celu spełnienie marzeń o podróżowaniu. Pierwszym etapem realizacji tych planów będzie wyprawa szlakiem South West Coast Path w Anglii.

SWCP - to malowniczy nadmorski szlak, znajdujący się na południowym zachodzie Anglii. Jego całkowita długość to ok.1060 km. Rozpoczyna się w Poole, a kończy w Minehead. Przechodzi przez najdalej na zachód wysunięty przylądek Wielkiej Brytanii.
Jest to najdłuższy i najpopularniejszy szlak tego regionu. Przejście go w ciągu jednej wyprawy jest nie lada wyczynem.

Zdjęcia: Wielka Brytania, Podróże z buta, WIELKA BRYTANIA
Wielka Brytania, Podróże z buta, WIELKA BRYTANIASamotne przejście szlaku powinno mi zająć około 42 dni (20.07.2014r. - 31.08.2014r.). Całe potrzebne wyposażenie będę niósł na plecach. W jego skład wchodzą namiot - podstawowe miejsce do spania, kuchenka multifuel - przygotowywanie posiłków, reszta rzeczy potrzebnych do życia. Samowystarczalność i minimalne użytkowanie gotowej infrastruktury turystycznej np. campingi, to jedne z podstawowych założeń tej wyprawy.

Zdjęcia: Wielka Brytania, Dokładna mapa SWCP, WIELKA BRYTANIA
Wielka Brytania, Dokładna mapa SWCP, WIELKA BRYTANIAZachęcam do odwiedzenia i polubienia profilu wyprawy www.facebook.com/podrozezbuta

Bo marzenia są po to, aby je realizować.

Zdjęcia

WIELKA BRYTANIA / - / Wielka Brytania / Dokładna mapa SWCPWIELKA BRYTANIA / - / Wielka Brytania / Podróże z butaWIELKA BRYTANIA / - / Wielka Brytania / Ogólna mapa SWCP

Dodane komentarze

xmaori dołączył
25.02.2014

xmaori 2014-03-17 12:17:31

ciekawy szlak....trzymam kciuki

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl