Forum dyskusyjne


Bezpieczeństwo w Meksyku

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

kojot_lubin dołączył
04.06.2005

kojot_lubin 18:00 | 24.06.2006

W pażdzierniku chciałbym wybrać się w trasę po Meksyku-od Meksyku do Cankun-jednak obawiam się troszkę o bezpieczeństwo.Chciałbym dowiedzieć się od kogoś bardziej doświadczonego jak jest z bezpieczeństwem w tym kraju-czego należy się wystrzegać i na co zwrócić szczególną uwagę-jest czego się obawiać czy można śmiało jechać zachowując podstawowe zasady bezpieczeństwa-dodam, ze nigdy nie byłem w ameryce.
z góry dziękuję za porady
pozdrawiam-kojot


Adita dołączył
25.06.2006

Adita 12:02 | 27.06.2006

hej, jesli zachowasz podstawowe zasady bezpieczeństwa wszystko będzie OK. Przez jakiś czas jeżdziłam po Meksyku tylko z koleżanką i wszyscy byli dla nas bardzo mili. Wspaniałej podrózy zyczę.
Ada


Janupo dołączył
21.06.2006

Janupo 07:56 | 28.06.2006

Ludzie w Mexico sa bardzo przyjaźni..Uważaj tylo na drobnych złodziejaszków..mają doświadczenie w "oskubywaniu" turystów..Pieniądze trzymaj rozłozone w różnych miejscach..Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl