Forum dyskusyjne

szukam noclegu 28XII -1I 2013 Sylwester

kategoria podróże po świecie

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 11:09 | 27.09.2012

Witam
wiem że temat pewnie nie raz był wałkowany , ale ostatni post znalazłem z 2011 dlatego liczę na Wasze wsparcie :
kochani
Ostatnio w HKG bylem w 2004 teraz będę ponownie i to akurat przypadnie na sylwestra / a może ktoś z Was także w tym czasie będzie :) /
Szukam pokoju 1 osob w cenie do 100zł za noc nie szukam wypasionego pokoiku :) nie za bardzo chciałbym także mieszkać akurat w Sylwka w salach zbiorowych :)
znalazłem coś takiego cena za pokój 100zł jak myślicie szukać dalej ?
Kowloon New Hostel
www.hostelbookers.com/property/p  ... t/5/ppl/1/

na pewno muszę zarezerwować wiadomo że to będzie jednak Nowy Rok a więc może być na miejscu ciężko znaleźć coś w dobrej cenie .
pozdrawiam
liczę na Waszą pomoc
neronek

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 13:04 | 27.09.2012

spedzilismy w tym roku sylwka w HK i byl szal pal z noclegami - ceny szly w gore 3-5 razy i nie bylo pokoi wogole dostepnych nawet z Kowloon - najtanszej z podrozniczych sypialni. Jesli mozesz to rezerwuj teraz bo pozniej takiej ceny nie dostaniesz. My zrobilismy maly blad ai pomieszaly nam sie daty rezerwacji i musielismy placic chyba 200 zl za pokoj z zadnymi rewelacjami na ostatnia chwile a i tak mielismy szczescie ze byl dostepny;-)

fajny czas na odweidzenie HK - bedzie ci sie podobac!!!
B

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 09:16 | 28.09.2012

dzięki za rade właśnie wczoraj zarezerwowałem w Kowloon New Hostel cena za pokój 100zł oby tylko z łazienką i oknem bo to że maleńki to już wiem :)
pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl