Forum dyskusyjne

Co warto zobaczyć

kategoria podróże po świecie

ayska dołączył
29.10.2015

ayska 14:35 | 13.11.2015

Za 2 tygodnie lecę do Hong Kongu, co warto zobaczyć, odwiedzić? Może macie jakiś rady, wskazówki albo ostrzeżenia?

[fb] Anna Kien dołączył
01.03.2016

[fb] Anna Kien 11:00 | 24.02.2017

Ekipa Travel Club była chyba wszędzie :-)

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 21:25 | 24.02.2017

>hej
>ekipa Travel Club Szczecin była tu wielokrotnie.
>to taki Nowy Jork sto lat póżniej.
>znamy go jak Berlin.
>polecamy

Jak jesteś taki bywały to się nie przechwalaj tylko pomóż koleżance.
bm
.......................................
bigmarkk.wordpress.com/ 

Monsoon dołączył
16.01.2017

Monsoon 13:06 | 27.02.2017

Cześć!

Mi najbardziej podobała się skąpana w czerwieniach i dymie ze stożkowych kadzideł świątynia Man Mo.Poświęcona jest ona dwóm bogom, a to co jest najbardziej ciekawe, to wpadający do niej i wypadający w tempie błyskawicy mieszkańcy miasta. Interesująco wydały mi się też tańce Filipinek na promenadzie. Na Soho można znaleźć fajne bary, mają też świetne sklepy z ubraniami :)
W Hong Kongu byłam krótko, ale może znajdziesz coś ciekawego na moim wpisie mynameiswind.com/hong-kong-miasto-kobiet-kartonach/ 

W mieście królują kobiety toteż jest bardzo bezpiecznie.
Jeśli pojedziesz na Victoria Peak autobusem z okolic promenady to ominiesz kolejkę na tramwaj.

Pozdrawiam

TomaszekAction dołączył
05.10.2017

TomaszekAction 20:02 | 01.01.2018

Dla mnie z rzeczy które są totalnie warte zobaczenia to Victoria Peak ale omijajac platny i przepelniony taras widokowy i spacer z tamtad Liguard Road z pieknym widokiem na krajobraz Hong Kongu. Warto tez poszperać w necie za bezplatnymi tarasami widokowymi w wieżowcach,widoki przepiekne. Dla mających tez trochę czasu to piekne trekkingi naprzyklad na Lion Rock.

iglawpodrozy dołączył
16.03.2018

iglawpodrozy 02:46 | 16.03.2018

Warto na wgórze wybrać się autobusem, a nie kolejką linową, ponieważ są tam straszne kolejki i jest droga, autobus to koszt ok 4 dolarów i przeżycie niesamowite, zapraszam do mojego posta z Hongkongu :)
iglawpodrozy.com/posts/show/hongkong-czyli-latwiejsza-wersja-ch  in.html

kiwi2013 dołączył
14.02.2013

kiwi2013 17:56 | 17.03.2018

Victoria Peak koniecznie
Aleja gwiazd
ladies market
Victoria harbour
OGród nan lian

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl