Forum dyskusyjne


Stopem do Paryża - Sylwester

kategoria podróże po świecie

kraj Francja

Fenrir dołączył
30.11.2003

Fenrir 11:22 | 10.12.2004

Witam!
Wymyśliłem z moją dziewczyną, że dość już mamy standardowych sylwestrów... Pora na coś ciekawszego. Chcemy pojechać stopem do Paryża i może uda nam się poznać kogoś ciekawego:) Najlepiej by było zorganizować jakąś międzynarodową imprezę z ludźmi, np. z www.hospitalityclub.org  . Myślę, że coś z tego wyjdzie...
Ale moje pytanie dotyczy samej podróży... Jak najlepiej dojechać stopem do Paryża? Na jakie przejście graniczne w Polsce najlepiej się udać? Dodam, że będziemy ruszać z Krakowa.

A może ktoś z Was ma ochotę ruszyć z nami? Im więcej osób tym lepiej!!! I zabawniej!!! Pomyśl... kolejny rok spędzać Nowy Rok w Polsce, na jakiejś marnej imprezie? Może warto się wyrwać do pięknego Paryża, stolicy kultury? Co Ty na to? I przy okazji możemy sobie zrobić konkurs, kto szybciej dojedzie do Paryża )))
RUSZ SIĘ!!!!!!!!! )))))
Jeśli masz jakiś pomysł, masz ochotę jechać albo możesz nam poradzić w kwestii wyboru drogi to miło będzie jak się odezwiesz:)
Mój mail: m.fenrir@interia.pl
GG: 4618681
Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie:)))Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl