/ / SłOWENIA > dojazd z villach > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


dojazd z villach

kategoria podróże po świecie

Zoria dołączył
02.01.2012

Zoria 15:30 | 19.05.2013

Witam! Ponieważ wybieram się niedługo w Alpy Julijskie chciałam zapytać kogoś kto już podróżował tą trasą o radę, Otóż jedziemy pociągiem do Villach i stamtąd chcielibyśmy jakoś tanio dostać się na włoską lub słowacką stronę, najlepiej jakimś busem. Pociąg z PL przyjeżdza o 18.40 więc próba na stopa może okazać się ryzykowana, czy ktoś ostatnio jechał może tamtędy i orientuje się gdzie łatwiej się przedostać i czy busy kursują o tak późnych godzinach? Będę wdzięczna za rady i sugestie, PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl