/ / SłOWENIA > Ładny kraj który warto omijać > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Ładny kraj który warto omijać

kategoria podróże po świecie

JoLA28 dołączył
18.06.2016

JoLA28 23:07 | 18.06.2016

Słowenia to kraj, który niestety poza pięknymi krajobrazami ma do zaoferowania wiele chamskich zagrywek i niedopowiedzeń. Słoweńcy poza nielicznymi wyjątkami na każdym kroku pokazują, że lepiej omijać ich kraj nawet na krótki postój. Po pierwsze są bardzo niepomocni, bardzo trzeba pilnować żeby dobrze nakleić winietę, bo nieświadomy turysta, który myśli, że gościu z okienka macha, żeby podjechać metr do przodu po to żeby dowiedzieć się co gdzie kupić winietę bo jeszcze parę miesięcy wcześniej były inne przepisy, może liczyć się z tym że zainkasuje mandat na przynajmniej 250 euro za brak winiety. Po drugie na tani nocleg nie ma co liczyć zwłaszcza w hotelikach pokroju "Gostice Golob" w Bukovcu, gdzie recepcjonistka tak tłumaczy, że z zamian za to, że odbywa się wesele i nad ranem nikogo nie będzie, a w koszt pokoju wliczone jest śniadanie dostaniecie lunch, składający się z weselnego jedzenia, po zjedzeniu, którego zainkasuje was na 60 euro, bo niby jej chodziło o to, że dostaniecie paczkę w postaci soczku jabłka i kanapki. Szkoda, że w takim wypadku nie daje karty z cenami i nie wystawia rachunku. Krótko mówiąc Słoweńcy to w większości banda cwaniaków, którzy bardzo nieładnie postępują z turystami. Absolutnie odradzam odwiedzanie tego kraju, a jeśli już to na krótko i to tylko przejazdem. Słoweńcy to najbardziej nieprzyjemny i nieżyczliwy naród z jakim było mi dane się spotkać. Wredota do potęgi - ODRADZAM!!!


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 15:19 | 19.06.2016

Cóż, może warto wcześniej co nieco poczytać o kraju do którego się jedzie. To że obowiązują winiety na autostradach, jest napisane na tablicach i bilbordach zaraz po przekroczeniu granicy. Nie chcesz płacić winiety, możesz jechać drogami równorzędnymi, będzie wolniej, ale taniej. Co do cen noclegów, to kwestia dogadania się na miejscu. Można również rezerwować wcześniej przez różne portale pośredniczące w wyszukiwaniu miejsc noclegowych, standard z reguły określony, cena też.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl