Forum dyskusyjne

dojazd do Stambułu

kategoria podróże po świecie

TREBOR dołączył
21.08.2007

TREBOR 14:01 | 19.07.2013

Czy ktoś jak się dostać z Bugras do Stamubułu?
Ponoć można dojechać busem, ale nie moge znaleźć w sieci konkretnych informacji,
Pozdrawiam

paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 14:45 | 20.07.2013

cześć z Burgas raczej są firmy wożące do Stambułu. Jeli nic nie mozesz namierzyć w sieci spróbuj na miejscu. Ja mogę Tobie poradzić, ze jak zwiedzałem stopem z żoną Bułgarje (6 lat temu!) to trafiliśmy do miasta SVILENGRAD na granicy 3 państw, bo z tego miejsca jeżździ tani pociąg do Stambułu. Na miejscu okazało sie ze jezdzi 2 razy w tygodniu i dzien wczesniej odjechał. A my nie mielismy czasu czekac więc sie nie udało. Ale takie połączenie było, lecz czy jest nadal nie wiem, poszukaj. A z Varny szukałeś? tam jest duży dworzec? pozdrawiam.

[konto usuniete] dołączył
09.02.2013

[konto usuniete] 16:42 | 20.07.2013

www.lebigjay.net/bus-from-burgas-bg-to-istanbul-tr/ 
forum.virtualtourist.com/Sunny_Beach-2272032-5-10038026/Best-wa  y-from-Nessebar-to-Istanbul.html

09.02.2013

[konto usuniete] 16:44 | 20.07.2013

polecam nocny przelot; aha, na granicy zgłoś kierowcy że idziesz po wizę

mafa dołączył
17.07.2013

mafa 15:47 | 22.07.2013

No tak, na granicy trzeba wyposażyć się w wizę - to ważna kwestia.

cyd dołączył
12.07.2010

cyd 18:53 | 23.07.2013

4 lata temu bylo tak: autobus z Burgas za 40 Lei do Stambułu, z powrotem za 40 lirów do Burgas. Jest dworzec a z niego kilka autobusów w ciągu doby w sezonie do Stambułu,

23.02.2012

[konto usuniete] 15:39 | 30.07.2013

Nie polecam stopem,rzadko kiedy chcą po prostu zabierać turystów. Zdecydowanie lepiej nocny przelot lub autobus- pod warunkiem,że jest klimatyzowany:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl