/ / ALBANIA > Czy są problemy z kwaterami w Saranda > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Czy są problemy z kwaterami w Saranda

kategoria tanie podróżowanie

kraj Albania

dryppl dołączył
29.04.2012

dryppl 23:02 | 25.07.2013

Proszę o informacje od osób które teraz wróciły?


addicted2travel dołączył
17.06.2013

addicted2travel 00:24 | 26.07.2013

żadnych :) Można przebierać dowoli w apartamentach. My 3 tygodnie temu za pokój bez śniadania płaciliśmy około 8-8,5 EURO


apc7 dołączył
11.07.2010

apc7 04:01 | 17.08.2013

Prośba podaj adres gdzie tak płaciłeś i jakie to były warunki ja nadal jestem w Albanii i dla mnie znalezienie przyzwoitego noclegu dla 4 osób poniżej 50 EURO
jeszcze nie płaciłem, a jadę wybrzeżem od Sarandy


Krzysiek71 dołączył
26.08.2013

Krzysiek71 13:08 | 26.08.2013

Polecam Vila Sulo. Część pokoi z widokiem na zatokę. Co waże w Sarandzie spokojna uliczka i mają własny parking. Blisko morza. Gospodarzem jest rodzina, która służy wszelaką pomocą. Ceny około 25 euro z pokój (2-4 osoby). Pokoje nówki , kuchnia ac. Kilka pokoi ma duże balkony gdzie można posiedzieć i patrzeć na zachód słońca. Na facebooku wystarczy wpisać Vila Sulo i napisać po angielsku lub polsku - krótkie zdania. Polecam. Jestem tam co roku.


Ruda66 dołączył
05.07.2014

Ruda66 12:44 | 05.07.2014

Krzysiek71, bardzo przydatna informacja. Dziękuję!



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl