Forum dyskusyjne

przechowanie kasy w czasie podróży po Kostaryce

kategoria podróże po świecie

fotoleszek dołączył
25.12.2008

fotoleszek 15:57 | 28.09.2013

W październiku jadę na 3-tygodniowy objazd po Kostaryce.Nie jestem pewien jak tam wygląda sytuacja z bankomatami ,zwłaszcza na prowincji.Podobno cienko .W związku z tym zmuszeni jesteśmy do zabrania z sobą dużej gotówki.Cenne będą dla mnie informacje jak sobie ktoś radził w podobnej sytuacji , trochę mnie deprymuje świadomość przechowania tak dużej gotówki .Niestety ani hoteli ani przelotów nie mogę zapłacić z Polski .

lgoska dołączył
28.09.2013

lgoska 14:52 | 29.09.2013

cześć pieniądze nie powinieneś mieć w jednym miejscu Ale to chyba oczywiste. Wg mnie najlepiej sprawdza się saszetka przy pasie. Ja postawiłam na wyjeździe na saszetkę zawieszana na szyi i nie było to wygodne. Cała reszta doświadczonych osób miała saszetki na pas (dodatkowo przewleczone przez szlówki spodni) i w 100% to się sprawdza. Pozdrawiam

kayuss dołączył
06.08.2005

kayuss 15:12 | 29.09.2013

tutaj jest taki ogolony poradnik o kasie
www.tomekmichniewicz.pl/poradnik/budzet-i-pieniadze/ 

jamaj dołączył
24.01.2011

jamaj 13:58 | 01.10.2013

witam
ja mam pasek do spodni z ukrytą kieszenią Jack Wolskin polecam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl