Forum dyskusyjne


spokojne plaże nad Morzem Śródziemnym Cezarea

kategoria podróże po świecie

kraj Izrael

Koniuszy dołączył
05.04.2014

Koniuszy 16:53 | 05.04.2014

Witam,
W drugiej połowie maja (20-27) wybieram się do Izraela. 5 dni chciałbym pozwiedzać (Jerozolima, Morze Martwe, Masada), natomiast 2 dni poleżeć na plaży i poleniuchować przed powrotem do pracy w Polsce. Czy możecie polecić jakieś spokojne i ładne miejsca do odpoczynku? Chodzi mi o plaże z jak najmniejszą liczbą ludzi, bez motorówek, i innych głośnych atrakcji? Chodzi o Morze Śródziemne oczywiście. Będę podróżował komunikacją publiczną, także w grę wchodzą tylko ogólnodostępne miejsca...

Mam też pytanie o miasto Cezarea. Ponoć miejsce robi wrażenie (bardzo lubię ruiny), jest tylko problem z dostaniem się do niego. Jak najłatwiej i możliwie tanio się tam dostać? Strona internetowa autobusów w Izraelu nie znajduje żadnego połączenia...

Pozdrawiam,
PawełStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl