Forum dyskusyjne


Tanio Svalabrd w pojedynkę chyba ze kto¶ chętny

kategoria podróże po ¶wiecie

Agolog doł±czył
24.03.2013

Agolog 19:37 | 07.03.2016

Cze¶ć Marta
Udało Ci się wybrać na Spicberben? Mam w planach na sierpień i szukam informacji pomocnych w zaplanowaniu podróży?

Pozdrawiam
Agnieszka


zgłoszone do moderacji


martuchaosa doł±czył
04.12.2013

martuchaosa 14:37 | 09.11.2015

Czy kto¶ doradzi jak on a budget ogarn±ć Svalbard / longyearbyen w kilka dni? biura podrózy maj± drastyczne ceny.

Marta

martuchaosa@wp.pl


zgłoszone do moderacji



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl