Forum dyskusyjne


oświadczyny w pobliżu fiordów

kategoria podróże po świecie

bober143 dołączył
28.08.2016

bober143 22:20 | 28.08.2016

Witam,
wpadłem na pomysł oświadczyn na tle norweskich krajobrazów. Problem w tym, że nigdy mnie nie było w tych okolicach, a te cudne krajobrazy znam tylko i wyłącznie ze zdjęć. Lot, nocleg itp jestem w stanie samodzielnie załatwić, schody zaczynają się jeśli chodzi o samo zwiedzanie. I tutaj pojawiają się moje pytania - jak dostać się po wylądowaniu w Stavanger na Preikestolen, czy jest to możliwe ew w grudniu/styczniu, jakie są możliwości i koszty transportu ( autobusy, wypożyczanie samochodów itp ) żeby sie przemieszczać na miejscu?
Dodam tylko, że moje przygody z wędrowaniem po górach i tym podobnych zakończyły sie na wycieczkach szkolnych w liceum, więc doświadczenia mi brakuje.
Z góry wielkie dzięki i liczę na waszą pomoc!


el_gato dołączył
20.03.2012

el_gato 07:35 | 29.08.2016

Ze Stavanger do Tau promem, potem bus. Koszty - jak to w Norwegii, jest sporo informacji na ten temat. W grudniu i styczniu - odpuść sobie, chyba że planujesz zepsuć swój związek ;-) nie ma to jak wejść po lodzie na górę i zobaczyć mgłę, a swoją przyszłą żonę spadającą z klifu...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl