Forum dyskusyjne

Wyjazd do Izraela 13-20 grudnia 2016

kategoria podróże po świecie

kraj Izrael

karolcia_b dołączył
06.06.2011

karolcia_b 12:41 | 21.11.2016

Cześć!:)
Szukamy osób chętnych na wyjazd do Izraela:) na razie jest nas 3-ka (dwie dziewczyny 26-28 l i chłopak 28 l). Szukamy jeszcze jednej, dwóch osób.

Nasz plan wygląda następująco Eilat--> Masada--> Ein Gedi--> Jerozolima--> Tel Aviv Morze Śródziemne--> Eilat. Na przejazd Eilat-

W Tel Aviv mamy wypożyczony samochód- jednak chcielibyśmy zmniejszyć koszty dobierając dwie osoby. Koszt dla jednej osoby (przy 5 osobach podczas całego wyjazdu) to 760 zł (wliczone w tą są jest bilety w dwie strony, noclegi 6 noclegów, wypożyczenie samochodu) w kwote nie są wliczone bilety wstępów do niektórych obiektów, paliwo, parkingi, jedzenie itd. Chętnych proszę o pilny kontakt:)

KingaGr dołączył
05.06.2014

KingaGr 15:55 | 22.11.2016

hey Karolina,

nie jestem pewna czy dostalas moja wiadomosc.

prosze skontaktuj sie ze mna na maila, jestem zaiteresowana wyjazdem:)

kingagr@op.pl

pozdr

Kinga

karolcia_b dołączył
06.06.2011

karolcia_b 19:16 | 24.11.2016

Hej:) daj znać czy jesteś zainteresowana wyjazdem:)

renata.sf dołączył
25.11.2016

renata.sf 10:47 | 25.11.2016

Cześć.
Sorry ,że trochę nie w temacie ale zaintrygowala mnie cena którą podałaś za osobę.
Wybieramy się w lutym też w 5 osób ale nasz koszt jest wyższy choć wydawalo mi się ,że już taniej się nie da :))).

Musicie mieć tańsze noclegi ( ja po negocjacjach mam 100 dolarów za noc ze śniadaniem na osobę),pewnie bilety( my mamy po 300 zł na os.w dwie strony_) i napisz ,proszę z jakiej wypożyczalni chcecie korzystać.

Może być na priv : rens@wp.pl

Dzięki ,pozdrawiam,
Renata

m*adam dołączył
11.11.2015

m*adam 12:04 | 25.11.2016

Sądzę, że jak najbardziej w temacie. Koszty za osobę są ciekawe, też chętnie poznam. Byłam tydzień w zeszłym roku w grudniu płacąc za loty 200 zł (w obie strony), podobnie mam wykupione na tegoroczny grudzień + przejazdy, noclegi, jedzonko i wypożyczenie samochodu.... wszystko ca 760 zł?
Pozdrawiam

renata.sf dołączył
25.11.2016

renata.sf 19:01 | 25.11.2016

M*adam,
Podaj mi email,jeśli nie masz nic przeciwko temu ,chętnie poznam Wasz zeszłoroczny plan.Jedziemy pierwszy raz i wszystkiego się uczę przy organizacji tej wycieczki?
Dzięki,
Renata

m*adam dołączył
11.11.2015

m*adam 19:33 | 25.11.2016

Na swoim koncie tutaj masz opcję: wiadomości, czyli korespondencja z użytkownikami - pisz śmiało :) pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl