Forum dyskusyjne
Ovda- wydostane sie stad - nurkowanie w lutym
kategoria podróże po świecie
kraj Izrael
[fb] Ewa Plutecka 01:23 | 01.12.2016
Hej, moze ma ktos sprawdzone info czy:-W sobote jezdzi Egged? Jade z dzieckiem i musze miec sprawdzona informacje...
-czy moze ktos z was nurkowal w lutym? Ile mniej wiecej kosztuje taka przyjemnosc? Na co zwrocic uwage?
Dzieki pozdrawiam
[konto usuniete] 14:06 | 01.12.2016
W grudniu 2015 uruchomił sobotnie kursy na trasie Ovda - Eilat i odwrotnie. W hali przylotów stanowisko z biletami, kupujesz w obie strony (w gratisie dniówka miejskimi w Eilacie) za 48 ILS. Płatność wyłącznie gotówką w szeklach. Jest kantor, ale wygodniej kupić ILS przed wylotem. Lecę w grudniu, więc potwierdzę.
[fb] Ewa Plutecka 13:53 | 09.01.2017
>W grudniu 2015 uruchomił sobotnie kursy na trasie Ovda - Eilat i odwrotnie. W hali>przylotów stanowisko z biletami, kupujesz w obie strony (w gratisie dniówka miejskimi
>w Eilacie) za 48 ILS. Płatność wyłącznie gotówką w szeklach. Jest kantor, ale
>wygodniej kupić ILS przed wylotem. Lecę w grudniu, więc potwierdzę.
m*adam
jak udał się wyjazd do izraela, czy autobus z Ovdy był ok?
o której godzinie odjeżdżał ? nie było problemu?
dziękuję i pozdrawiam
[konto usuniete] 14:24 | 09.01.2017
Egged z Ovdy do Eilatu jeździ nadal w soboty, bilety nieco droższe 12 ILS w jedną stronę, lub powrotne 6 dniowe (ale skoro lecisz w sobotę i wracasz w kolejną, to nie załapujesz się). Na lotnisku czekają, aż wszyscy skończą odprawę. Problemów żadnych :). Nurkowanie: chłodniej o kilka stopni niż rok temu, ale do letniej temperatury Bałtyku jeszcze brakuje. Jedź spokojnie - reszta na prv.
Podobne wątki podróże po świecie IZRAEL
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.