Forum dyskusyjne


Zapraszam

kategoria podróże po świecie

kraj Francja

Team1234 dołączył
13.01.2017

Team1234 13:26 | 13.01.2017

Witam wszystkich zainteresowanych wyjazdem . Wyjazd odbędzie się czerwiec/lipiec 2017 . Celem wyjazdu jest zdobycie szczytu Mont Blanc tzw. DACHEM EUROPY , Drogą Les Trois Monts, inaczej nazywa 3M, jest najwyżej ocenianą – w alpejskiej skali trudności – regularną drogą na Mont Blanc. Brakującym elementem jesteś Ty , jesteśmy ekipą zgraną i doświadczoną .Jeżeli miałeś/miałaś marzenie zdobyć szczyt pomożemy Ci , a Ty w zamian odwdzięczysz się na wpsierając nas finansowo - JEŻELI PROWADZISZ FIRMĘ , NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW .Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl