Forum dyskusyjne
Jak się poruszać po Ameryce Środkowej
kategoria podróże po świecie
kraj Meksyk
Beatka 11:35 | 27.03.2017
Cześć!Zaplanowałam wyprawę do Ameryki Środkowej. Zapewne wielu z Was już podróżowało w tamtym kierunku i macie doświadczenie. Czym podróżowaliście między krajami? Autobusem TicaBus? Jakieś wskazówki, rady? Każda sugestia mile widziana :)
Dzięki!
serpicco 12:58 | 27.03.2017
gorąco polecam przejazdy autobusami , najlepiej nocnymi , baaardzo wygodne a pzrzy okazji można zaoszczędzić na noclegu :)
gastropoda 22:21 | 30.03.2017
Granice przeważnie przechodzi się pieszo. Dobre autobusy kursują w Meksyku, w krajach Ameryki Centralnej autobusy są różne, bywa, że jeździ się na dachu między kukurydzą a kurami, bądź autobusami pracowniczymi.
Podobne wątki podróże po świecie MEKSYK
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.