Forum dyskusyjne


WARSZAWA - PORTUGALIA gitara

kategoria podróże po świecie

Wychowany dołączył
30.06.2017

Wychowany 19:55 | 30.06.2017

Cześć wszystkim.

Wybieramy się z dziewczyną w podróż do Portuglii. 7 lipca planujemy wyjechać. Powrót max do 30 lipca. Mieszkamy w Warszawie. Planowaliśmy na samym początku pojechać do Berlina jako że na gitarze gram ja, a ona śpiewa + może jeszcze djembe. Bierzemy ze sobą namiot, śpiwory, karimaty no i plecak. Prosiłbym o jakieś porady, nigdy tak nie podróżowaliśmy wcześniej. Może jakaś miejscowość docelowa? Myślałem o Porto. Nie za bardzo też wiem jak to z higiena jest? Gdzie szukać miejsc do kąpieli ? Jakieś obowiązkowe aplikacje na telefon? Jak łapać stopa?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl