Forum dyskusyjne


Schronisko na Hali Kondratowej

kategoria inne

kraj Polska

piotraczo dołączył
05.09.2016

piotraczo 14:08 | 22.09.2017

Spał ktoś na glebie w Schronisku na Hali Kondratowej? Jest takie malutkie, wybieram się na przełomie wrzesień/październik od Hali Ornak. Nie wiem czy będzie miejsce nawet na glebie i zastanawiam się czy lepiej zejść do Kuźnic. O której trzeba zajmować miejsce - wiem, że trzeba powynosić wszystkie stoły i ławy na zewnątrz.


PodOchorowiczowka dołączył
08.11.2017

PodOchorowiczowka 10:31 | 08.11.2017

Na przełomie września i października akurat to schronisko jest bardzo oblegane i proponuje zadzwonić wcześniej aby zarezerwować sobie miejsce nawet na podłodze. To samo jest przecież na schronisku Morskie Oko.


piotraczo dołączył
05.09.2016

piotraczo 20:56 | 13.11.2017

Teraz już wiem, że masz rację - znalezienie noclegu jesienią na pryczy to tragedia. Jeżeli chodzi o glebę, to jest tak, że jeżeli rozmawiasz z niesamowicie uprzejmą kobietą to powie, to co należy odpowiedzieć turyście, że podłoga tak ale będzie ciasno. Jeżeli trafisz na bardzo nieuprzejmego starszego Pana - takiego w moim wieku, który pewnie ocenia Cię po wyglądzie to powie, że na glebie nie ma noclegu. Moja rada jest taka - grzecznie czekać na nocleg na glebie, przyjdzie noc, stoły na dwór, my na glebę. Ciasno ale jak to będzie kolejna noc w kolejnym schronisku to damy radę. W żadnym innym schronisku nie słychać tak ryczących niedźwiedzi.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl