Forum dyskusyjne

Zaproszenie do wizy Wolne miejsca

kategoria podróże po świecie

prow dołączył
19.03.2011

prow 17:48 | 03.01.2018

Witam globtroterów,
wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Planujemy wyjazd wiosną do Algerii. Dwa samochody 4x4, 4-6 osób. I od razu mamy problem. Zaproszenia od lokalsów, które są wymagane przy wyrabianiu wiz algerskich. Niestety nie mamy żadnych kontaktów w tym kraju. Może któryś lub któraś z podróżników/-czek mógłby/mogłaby pomóc? Oczywiście pokrywamy koszty.
Mamy 2 wolne miejsca. Długość podróży 5-6 tygodni (można wrócić kilka dni szybciej samolotem z Tunezji lub Włoch). Wyjazd typu off-road, ale bez napinki. Spanie i jedzenie w większości we własnym zakresie lub u lokalsów. Zainteresowana/ny - pisz

Lontary dołączył
11.02.2018

Lontary 19:56 | 11.02.2018

witam kolegow podroznikow , chcialem wam pomoc ale moja zona sie niezgodzila . Moge podsunac wam pomysl . Zadzwon do ambasady w algerji , pracuje tak kobieta , jest zamezna z algerczykiem , moze miec jakies rozwiazanie waszego problemu .Jednak obawiam sie ze wize na 6 tygodni bedzie ciezko dostac , zwykle wiza turyst jest na 2 tygodnie , zeby dojechac do Tamanraset i wrocic to tak na "styk" . Ja osobiscie niemam kontaktu z polakami ktozy mieszkaja w algerii , a wim ze jest nas tu kilku ...moge dac wam kilka wskazuwek gdzie jechac i na co uwazac etc . jak juz dojdziecie do momentu wyprawy , przemiezam szlaki po pustyni , jak mam czas ..
Ps. tylko prosze cie , jak bedziesz dzwonil do ambasady to nie mow ze ktos ci powiedzial ze tam pracuje kobieta zamezna z algerczykiem , odrazu padnie na mnie !
pozdrawiam i zycze powodzenia

ladyevil dołączył
22.03.2018

ladyevil 02:25 | 22.03.2018

Kontakt prosze

Instagram sladyevil

Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl
koniec koniec }); //}); koniec koniec