Forum dyskusyjne

Czy warto wybrać się na Seszele

kategoria podróże po świecie

kraj Seszele

[fb] Donata Ostrowska dołączył
07.02.2018

[fb] Donata Ostrowska 14:36 | 07.02.2018

Mamy możliwość wybrać się po raz pierwszy w życiu na typową egzotykę. Pierwszym pomysłem są Seszele. Dotychczas robiliśmy wyłącznie klasyczne kierunki wycieczkowe. Teraz chcemy coś wyjątkowego. Czy Seszele nas nie rozczarują? Jak na razie dla nas zaskoczeniem był Egipt czy Turcja ;-)

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 08:49 | 08.02.2018

Seszele to piękne miejsce dla miłośników przyrody i w zasadzie tylko przyrody. Napewno warto tam się wybrać ale trzeba być przygotowanym na szok cenowy. To baaaaaaaaaaaaaaaardzo drogi kraj. Oczywiście można oszczędzać np jedząc zupki chińskie ale czy o to chodzi w tak egzotycznym kraju?

Szanka dołączył
01.02.2013

Szanka 17:19 | 08.02.2018

Jeśli zamierzasz wybrać się na samo leżakowanie, to moim zdaniem nie ma sensu. Będąc już w takich regionach dużo lepiej zrobić sobie konkretną wycieczkę. Przecież można za jednym zamachem zrobić Mauritius czy Kenię. Wiadomo - pojawiają się koszty, ale moim zdaniem pod leżakowanie to wystarczy Egipt czy Turcja, a w takich miejscach to już warto zaliczać konkretne wycieczki ;-)

[fb] Donata Ostrowska dołączył
07.02.2018

[fb] Donata Ostrowska 14:18 | 12.02.2018

Ale to jaką konkretnie wycieczkę proponujesz? Na własną rękę i kilka kierunków? Nie wiem czy dałabym radę

Wakacje z zupkami chińskimi odpadają, to nie dla mnie. Bardzo lubię oglądać wyjątkowe miejsca, ale też w jakimś przyzwoitym standardzie.

Zgadzam się - pod leżakowanie, to właśnie tamte kierunki. Ale mnie leżakowanie średnio na razie interesuje ;-)

GLOBTOURIST dołączył
23.06.2017

GLOBTOURIST 14:09 | 13.02.2018

A myślałaś o rejsie katamaranem po Seszelach :)?

[fb] Monika Fałek dołączył
13.02.2018

[fb] Monika Fałek 14:18 | 13.02.2018

Logostour ma wycieczkę na Seszele i Mauritius za jednym zamachem. Nie jest to wyłącznie zwiedzanie - pojawiacie się na przeróżnych wysepkach i tam również korzystacie z relaksu. Zgadzam się co do tego, że jadąc w takie miejsce warto wybrać wycieczkę - szkoda takich kierunków wyłącznie na zwyczajne leżakowanie. Jak wejdziesz na stronę Logostours to tam masz cały program. Ogólnie jestem zwolenniczką takich wypraw - wspomnienia z nich pozostają niezapomniane.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 16:55 | 13.02.2018

Kurde Moniko Fałek wyprzedziłaś mnie o włos. Już wpisywałem post, że nasz troll pączkuje dalej. Możesz sobie być sobie trollem, ale dlaczego aż takim GŁUPIM!

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 15:51 | 13.02.2018

Nie, na pewno Ci się nie spodobają Seszele, generalnie są do dupy szczególnie ze "stroną Logostours". Natomiast mnie nurtuje pytanie ile jest jeszcze na tym forum wątków niezałożonych przez reklamowe trolle. Chociaż muszę przyznać Donato vel Moniko, że prawie dałem się nabrać. Szkoda już marnować czasu na ten ściek w który zamienia się forum globtrotera. To nawet zabawna perspektywa jak na szamboforum zostaną już tylko same trolle i będą wstawiać takie lipne dyskusje w celu przekonania innych trolli - zabawne, albo i nie!

żeglarz dołączył
29.02.2012

żeglarz 18:59 | 13.02.2018

Szkoda, że nie ma jakiegoś Admina :(

marmiz dołączył
26.02.2012

marmiz 14:41 | 20.02.2018

Cześć, ja spędziłam pod koniec roku parę dni na Seszelach i na pewno jest tam pięknie. Ale trzeba się przygotować na szok cenowy, po prostu jest drogo a ludzie traktują cię jak bankomat. Jeśli lubisz chodzić i odkrywać dzikie miejsca to ci się spodoba. Do tych pięknych plaż z folderów trzeba się nachodzić i ich trochę poszukać. Zdecydowanie polecam wyspę La Digue tam są najpiękniejsze plaże i mniej turystów. Warto też wybrać się na wycieczkę na Curieuse Island wyspę żółwi oraz Cousin Island wyspę ptaków. Zapraszam do obejrzenia mojej galerii zdjęć z Seszeli. Może pomoże w podjęciu decyzji :)

misstourist.pl/fotografia/ 

Jeśli zależy ci tylko na plażowaniu, to lepiej wybrać inne miejsce np. Tajlandię.
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie Seszeli to chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Pozdrawiam
Monika

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl
js/custom.js"> ?>