Forum dyskusyjne

SAINT TROPEZ

kategoria podróże po świecie

kraj Francja

diakon dołączył
13.01.2017

diakon 21:15 | 26.02.2018

Witam serdecznie czy ktos byl w wyzej wymienionym mijescu ? planuje to jako wypad urlopowy i powoli zbieram informacje :) interesuje mnie bezpieczenstwo , dojazd zNicea czy Marsylia ? skad i czym ? bo z tego co przeszukalem zadnych bezposrednich polaczen nie ma .bardzo dziekuje za zainteresowanie tematem :)

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 21:45 | 26.02.2018

Jeśli będziesz tam w okresie lipiec-sierpień, to najlepiej ominąć jakikolwiek dojazd drogą - okropne korki. Dobrym rozwiązaniem jest dojechać z Nicei pociągiem do Saint-Raphael a stamtąd statkiem do St Tropez. Bez korków i bardzo przyjemnie, zaś w pakiecie dostajesz piękny widok na półwysep i samo urocze miasteczko od strony morza.

diakon dołączył
13.01.2017

diakon 23:01 | 27.02.2018

o dziękuje za te info bardzo przydatne . myślę tu o terminie czerwiec , będzie wystarczająco ciepło chyba żeby moc też skorzystać chwile z plaży ? inny termin to wrzesien - listopad ale to w tym wypadku juz tylko samo zwiedzanie zostaje . w czerwcu mozliwe ze az takiego tlumu nie bedzie ? podrozowalas pociagiem a pozniej statkiem ? orientacyjny koszt mozesz podac ?

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 23:53 | 27.02.2018

Ja ostatnio byłam ze 2lata temu.Wejdź na stronę SNCF i sprawdź cenę biletu na pociąg -nie sądzę, by było to więcej niż 12-13e. Statki masz np. tutaj:www.bateauxsaintraphael.com/wa_files/prog%20mail%20bateau  x%20saint%20raphael%202017.pdf. Cena ok. 25e aller-retour.

diakon dołączył
13.01.2017

diakon 21:07 | 06.03.2018

Dziekuje za te wszelakie info. zdecyduje sie chyba na wynajecie samochodu , i mysle tu o Nicea 2 dni -> Saint Tropez 1 dzien i powrot. lub dostac sie do Awignion tam na chwile przysiasc a pozniej dostac sie do Saint Tropez , czy cos mozesz doradzic z noclegami ? ogolnie wycztalem ze w samym Saint Tropez mozna niezle przeplacic .

marke.s1 dołączył
20.02.2018

marke.s1 21:14 | 11.03.2018

można też skorzystać z airbnb - też fajny sposób na nocleg :)
Ja korzystałam podczas pobytu i wcale nie było źle!
Polecam dobrze rozplanować wycieczkę, mi udało się zwiedzić kawałek Francji - poza Paryżem, dzięki strategii zwiedzania. Krok po kroku zobaczyłam to co najpiękniejsze na zachodzie. Jakbyś potrzebował więcej info - to serdecznie polecam breakplan.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl