Forum dyskusyjne


Kuba - karty turysty na lot Air Canada za free

kategoria tanie podróżowanie

kraj Kuba

janaugustpol dołączył
06.04.2012

janaugustpol 16:45 | 21.05.2018

W cenę biletu Air Canada na Kubę wliczona jest karta turysty - rodzaj wizy na Kubę. Niestety, wręczana jest ona pasażerom na pokładzie samolotu dopiero na ostatnim odcinku. A bez karty nie zostaniemy odprawieni w Polsce. Po ostatniej grupowej wyprawie na Kubę zostało mi kilka czystych kart od Air Canada. Jeśli ktoś leci w najbliższym czasie liniami Air Canada i nie ma jeszcze kart, mogę pożyczyć moje pod warunkiem oddania kart otrzymanych w samolocie. Karty te na czystej stronie ostemplowane są pieczątką firmową Air Canada, więc przy odprawie nie będzie problemu dla pasażerów lecących liniami Air Canada.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: janaugustpol@gmail.comStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl