Forum dyskusyjne
Wypożyczalnia samochodów
kategoria podróże po świecie
kraj Senegal
Kasia2104 13:32 | 11.12.2018
Witam serdecznie,W lutym wybieram się z mężem do Senegalu na dwa tygodnie. Oprócz hotelu na jedną noc w Dakarze , zadmych noclegów nie rezerwowaliśmy. Zamierzamy wypożyczyć samochód, i z0baczyć gdzie nas poniesie. Czy ktoś z Was podróżował w ten sposób, wypozyczonym samochodem? Za wszelkie rady i sugestie będę bardzo wdzięczna. Dodam jeszcze , że sytuację utrudnia fakt, że oboje nie władamy językiem francuskim . Nie bardzo mogę sobie wyobrazić , jak zamierzamy się dogadać, gdyż ani niemiecki ani angielski raczej nam nie pomogą🤤
masterfish 12:18 | 13.12.2018
Spokojnie. W Dakarze jest trochę wypożyczalni samochodów. Nam załatwił samochód nasz przewodnik prywatnie od osoby znajomej co wcale się nie okazało tańsze. Trzeba się ostro handlować , nawet w wypożyczalni. Mówią trochę po angielsku.
Kasia2104 12:50 | 13.12.2018
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mogę jeszcze spytać, skąd braliście przewodnika. Załatwiliście na miejscu? Bardzo się przydał?Pozdrawiam serdecznie,
Kasia
Podobne wątki podróże po świecie SENEGAL
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.