Forum dyskusyjne


Iran Pakistan

kategoria podróże po świecie

agawa2001 dołączył
29.05.2008

agawa2001 21:04 | 07.06.2008

Hej! Jak wygląda sytuacja turystów w tych państwach??(chodzi o bezpieczeństwo:-) Prosze o opinie osób,które odwiedziły lub wróciły z tych krajów,pozdr


one dołączył
22.06.2002

one 17:23 | 08.06.2008

Iran (wróciłem początkiem kwietnia byłem miesiąć ,na wschód dojechałem do wysokości Kreman) jest bardzo bezpieczny. Co można nadmienić to warto mieć ksero paszportu i nosić je przy sobie. Przebywanie w okolicach obiektów wojskowych kończy się wylegitymowaniem. Przez miesiąc byłem może z 3 razy legitymowany.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl