Forum dyskusyjne


Austria jesienia

kategoria podróże po świecie

kraj Austria

diakon dołączył
13.01.2017

diakon 03:45 | 28.09.2019

Witam serdecznie , czy podpowie ktoś jakie miejscowości wziąć pod uwagę aby móc zobaczyć i zatrzymać się w jakims urokliwym miejscu. Kraj ten znam tylko z malowniczych zdjęć , wybieram się z żoną i synem na 4 dni , nie nastawiam się na pokonywanie szlaków górskich , raczej przez ten krotki okres chciałbym poznać jakieś malownicze wioski bądz nie duże miasteczka , pospacerować , coś zobaczyć,poznać troszkę kultury, odległość raczej nie większa niż 700 km liczać od Katowic ;) na przyszly rok latem zamierzam wybrac się do Tyrolu wieć ten kierunek w tym roku nie biore pod uwagę, może podpowiecie jeżeli macie na ten temat wiedzę , pozdrawiam ;)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl