Forum dyskusyjne

szukam domu do wynajęcia na Azorach

kategoria podróże po świecie

senia dołączył
20.06.2008

senia 22:10 | 31.01.2021

Z racji tego, że planujemy w 5 osób, poszukuję jak w tytule na Sao Miguel, najlepiej po zachodniej stronie wyspy. Wdzięczność za polecenie i kontakt. Na sierpień.

AnkaW86 dołączył
16.05.2021

AnkaW86 07:19 | 16.05.2021

Sugeruję podpytać podróżników, którzy publikują na YouTube filmy o Sao Miguel, jest tego dość sporo. Gdyby ktoś z Państwa ekipy zrezygnował proszę o kontakt, pozdrawiam Ania

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 07:39 | 16.05.2021

A ja sugeruję do bólu prymitywne rozwiązanie: airbnb. Około 200 ofert na całe domy w zachodniej części San Miguel do wynajęcia na tydzień. W przeciwieństwie do przypadkowej pojedynczej opinii z Globtrotera lub nachalnych autoreklam z YT, na airbnb znajdziesz zdjęcia, opisy i wiele różnych opinii.

Darmodziej dołączył
08.06.2021

Darmodziej 15:14 | 08.06.2021

Strasznie dawno nie zaglądałem (podczytuje od dawna zarejestrowałem się teraz) sorry że po takim czasie ale jak na sierpień to może się jeszcze przyda.
Byłem w lipcu 2019 w Casa Formosa przy Rua da Carreira, 32, Agua D'Alto, i mogę polecić. Znajdziesz go na booking bez problemu. Dom jest zbudowany na bazie starego domu, ale w środku zrobiony na nowocześnie. Czysty i przestronny. Dwie sypialnie na dole, plus salon i duża kuchnia, dwie łazienki, trzecia sypialnia na górze. Z minusów, okna z obu sypialni na dole, wychodzą na ulicę, niby niezbyt ruchliwą, ale jak otworzysz okiennice to każdy Ci może zaglądnąć, a drugie to kiepskie ciśnienie wody. WiFi działało całkiem dobrze. Plusem jest duży ogród, z grillem, hamakami itd.Teren za domem wznosi się dosyć mocno, więc widoki super. Byliśmy w 6 osób, o ile pamiętam to płaciliśmy 1390 € za dwa tygodnie

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl