Galeria zdjęć
Turcja'photostory
TURCJA / brak / Turcja
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.44 | SW:3.98 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2007-04-07 23:07
- Data wykonania
- wrzesień 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
bez komentarza
Smiac mi sie chce z Ciebie lamik,"Jestem lepszy dlatego ucz sie ode mnie" heheheh co za klijent
Lamik chyba mylisz się. OVAD nie jest konkurencj± dla Twoich zdjęć On dał fotki ze Slovackiego Raju, a Ty z Tatr. Obu gór nie da się porównać, bo s± zupełnie inne. Poza tym jego fotki z tej serii s± dobre. Twoje tatrzańskie też s± dobre. Jak widzisz nie tylko krytykuję. Co do Twojej uwagi do OVADA: "Jestem lepszy dlatego ucz się ode mnie..." napiszę tylko - Lamik nie b±dĽ ¶mieszny.
1. Przejrzałem "OVAD" Twoj± galerię i zrozumiałem czemu się czepiasz. Moje zdjęcia ze Słowacji stanowi± "konkurencje" dla Twoich (oceniane do¶ć słabo przez innych użytkowników). No sorry, ale taki jest GLOBTROTER. Umożliwia porównanie jednych zdjęć z drugimi. Jestem lepszy dlatego ucz sie ode mnie, a nie mnie wyzywaj!
2. Moje zdjęcia oceniłe¶ nie po jako¶ci ale po: "Jedyneczka za spam i negatywne ocenianie innych userow, pod nie swoimi kontami". Ocene twojego zachowania pozostawiam innym GLOBTROTEROM. Mam nadzieje, że takich jak ty na tym portalu jest bardzo mało. Twoje zachowanie tylko potwierdza stereotyp Polaka, który zazdro¶ci i wyzywa od złodzieji każdego kto osi±gn±ł w życiu więcej niż on. Pozdrawiam.
Następny zazdro¶nik? globtroterze czy ja Ci wysłałem jakiego¶ maila? nie. czy wysyłam komu¶ innemu? nie. jest kolejnym użytkownikiem, który się czepia ponieważ zbieram dużo punktów za zdjęcia. Ale oprócz Ciebie (na szczę¶cie) mam tutaj dużo znajomych, którym podobaj± się moje zdjęcia i je oceniaj± pozytywnie. Więc zamiast oczerniać mnie, weż się np. za sprz±tanie domu czy co¶. Mnie daj spokój i pozwól dzielić się z innymi moimi do¶wiadczeniami i doznaniami z podróży. Pozdrawiam.
Jedyneczka za spam i negatywne ocenianie innych userow, pod nie swoimi kontami.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Turcja'photostory
TURCJA / brak / Turcja
- Autor
- "> ( SO:3.44 | SW:3.98 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2007-04-07 23:07
- Data wykonania
- wrzesień 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
bez komentarza
Smiac mi sie chce z Ciebie lamik,"Jestem lepszy dlatego ucz sie ode mnie" heheheh co za klijent
Lamik chyba mylisz się. OVAD nie jest konkurencj± dla Twoich zdjęć On dał fotki ze Slovackiego Raju, a Ty z Tatr. Obu gór nie da się porównać, bo s± zupełnie inne. Poza tym jego fotki z tej serii s± dobre. Twoje tatrzańskie też s± dobre. Jak widzisz nie tylko krytykuję. Co do Twojej uwagi do OVADA: "Jestem lepszy dlatego ucz się ode mnie..." napiszę tylko - Lamik nie b±dĽ ¶mieszny.
1. Przejrzałem "OVAD" Twoj± galerię i zrozumiałem czemu się czepiasz. Moje zdjęcia ze Słowacji stanowi± "konkurencje" dla Twoich (oceniane do¶ć słabo przez innych użytkowników). No sorry, ale taki jest GLOBTROTER. Umożliwia porównanie jednych zdjęć z drugimi. Jestem lepszy dlatego ucz sie ode mnie, a nie mnie wyzywaj!
2. Moje zdjęcia oceniłe¶ nie po jako¶ci ale po: "Jedyneczka za spam i negatywne ocenianie innych userow, pod nie swoimi kontami". Ocene twojego zachowania pozostawiam innym GLOBTROTEROM. Mam nadzieje, że takich jak ty na tym portalu jest bardzo mało. Twoje zachowanie tylko potwierdza stereotyp Polaka, który zazdro¶ci i wyzywa od złodzieji każdego kto osi±gn±ł w życiu więcej niż on. Pozdrawiam.
Następny zazdro¶nik? globtroterze czy ja Ci wysłałem jakiego¶ maila? nie. czy wysyłam komu¶ innemu? nie. jest kolejnym użytkownikiem, który się czepia ponieważ zbieram dużo punktów za zdjęcia. Ale oprócz Ciebie (na szczę¶cie) mam tutaj dużo znajomych, którym podobaj± się moje zdjęcia i je oceniaj± pozytywnie. Więc zamiast oczerniać mnie, weż się np. za sprz±tanie domu czy co¶. Mnie daj spokój i pozwól dzielić się z innymi moimi do¶wiadczeniami i doznaniami z podróży. Pozdrawiam.
Jedyneczka za spam i negatywne ocenianie innych userow, pod nie swoimi kontami.
Polecaj± to zdjęcie


![Zdjecie SłOWACJA / brak / Dolinka pod Sedielkom / TATRY WYSOKIE [62]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/slowacja/mm19084_slowacja_dolinka_pod_sedielkom.jpg)
![Zdjecie SłOWACJA / brak / Schronisko Tery'ego / TATRY WYSOKIE [61]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/slowacja/mm19083_slowacja_schronisko_tery_ego.jpg)
![Zdjecie SłOWACJA / brak / Łomnica / TATRY WYSOKIE[60]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/slowacja/mm18610_slowacja_lomnica.jpg)
![Zdjecie SłOWACJA / brak / Koprowy Wierch / TATRY WYSOKIE [59]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/slowacja/mm18137_slowacja_koprowy_wierch.jpg)
![Zdjecie SłOWACJA / brak / Łomnica / TATRY WYSOKIE [58]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/slowacja/mm18136_slowacja_lomnica.jpg)
![Zdjecie SłOWACJA / brak / Zbójnickie Schronisko / TATRY WYSOKIE [57]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/slowacja/mm17752_slowacja_zbojnickie_schronisko.jpg)
![Zdjecie SłOWACJA / brak / Wielki Hińczowy Staw / TATRY WYSOKIE [56]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/slowacja/mm17749_slowacja_wielki_hinczowy_staw.jpg)
![Zdjecie SłOWACJA / brak / Koprowy Wierch / TATRY WYSOKIE [55]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/slowacja/mm17744_slowacja_koprowy_wierch.jpg)
![Zdjecie SłOWACJA / brak / Starole¶na Dolina / TATRY WYSOKIE [54]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/slowacja/mm17627_slowacja_starolesna_dolina.jpg)







![Zdjecie TURCJA / - / Stambuł / Bałkańska Wiosna 21–30.III.2025 [Stambuł – Bułgaria (Morze Czarne) – Transylwania]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/turcja/mm310267_turcja_stambul.jpg)











