Galeria zdjęć

PUSHKAR

INDIE / Radżastan / Pushkar

Zdjęcia: Pushkar, Radżastan, PUSHKAR, INDIE
odsłon: 2032 | poleca: 45 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 5 | w schowku: 3 osób
Data dodania
2014-04-19 16:58
Data wykonania
kwiecień 2014

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

👌

Super.

Doskonała fotka. I te kolorki!

Jak malowane

Super !!!

Bardzo dobre.

Ekstra fotka.

Też tak myślę, że za dobre i nie szkodzi, że na forum podróżniczym. Uczmy się od najlepszych, pozdrawiam Autora!:)

Przede wszystkim gratulacje z powodu "owocnego wyjazdu". Fotki naprawdę bardzo dobre. Może za dobre :-) i dlatego to niektórych tutaj boli :-(. Poza tym istnieje na Globie silne lobby "wyidealizowanego obrazu Indii" i tego typu fotki burzą ich "słitaśny" wizerunek. Pozdrawiam.

Dzięki za miłe spojrzenie. Ja myślę, że tutaj jest sprawa w widzeniu funkcji fotografii to po pierwsze. Rangi fotografii jako dziedziny rozległej jak mało która. Prócz estetycznych, dokumentalnych i użytkowych ról jakie spełnia na co dzień istnieje przecież jej funkcja społeczna, artystyczna i ta reporterska odnoga, szczególnie mi bliska. Druga rzecz to pytanie czy w ogóle fora to jest odpowiednie miejsce na prezentację. Trzecia sprawa to polska, plemienna atmosfera i specyfika dyskusji. I nie o fochy idzie a o moje minięcie się pewnie z tematyką tego forum, bo to forum podróżnicze przecież a nie fotograficzne. Uściski dla wszystkich i życzenia dobrych lotów, tanich biletów i mocnych wrażeń. Pozdrawiam.

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Dolina Młynicka.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Dolina Młynicka.

FRANCJA / Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, / Eze

MEKSYK / Guerrero / Acapulco

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl